Rüyalar, sadece uyku içinde gördüğümüz kısa kesitler değildir, hayatınız ile ilgili önemli anlamlar taşıyan mesajlar görüyor olabilirsiniz. Rüyada denizde gemi görmek ne anlama gelir?

Rüyalar, sadece uyku içinde gördüğümüz kısa kesitler değildir, hayatınız ile ilgili önemli anlamlar taşıyan mesajlar görüyor olabilirsiniz.

Bu nedenle gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiğini merak etmeniz kadar doğal bir şey de olamaz. Peki rüyada denizde  gemi görmek ne anlama gelir ? Bu rüya size ne mesaj veriyor? Hadi gelin bunu inceleyelim…

Rüyada gemi görmek kısmetli bir yola çıkacağınıza delalet eder. Gemiler bilindiği üzere deniz ulaşımında önemli bir yere sahiptir.

dollar-origami.jpg

Yük taşımacılığında dünyada önemli işlerin görülmesini sağlayan gemiler, büyük işleri çözerler bu nedenle rüyada gemi görmek olumlu ve hayırlı anlamlar taşımaktadır. İşiniz ile ilgili bir gelişme olabileceğini ve bu işle ilgili yola çıkabileceğinize de yorulabilir. Yollarınız size para kazandıracak işlerle ilgili olacaktır.

Hayırlı işlerin olması hanenize, bereketli bir ışık doğması ve uzun zamandır beklediğiniz maddi bolluğun önemli bir iş sonrası sizi bulması beklenmektedir. Bu bereket ve bolluk zorlu da olsa bir işin peşi sıra gelecek fakat iş ve bu çalışma sizi bunaltmayacaktır.

Rüyada denizde büyük gemi görmek

Rüyanızda gördüğünüz gemi size iş ve bereket getirecektir. Bu geminin büyüklüğü yapacağınız işin büyüklüğünü göstermektedir. Rüyada denizde büyük gemi görmek, zahmetli yorucu bir işe başlanacak olmasını gösterir.

Büyük gemi, büyük iş ve bir o kadarda büyük bereket anlamına gelmektedir. Son zamanlarda planladığınız bir ticari yatırımın olumlu sonuçlanabileceği anlamı da taşıyabilmektedir. Rüyada denizde büyük gemi görmek hayırlı anlam taşıması ile birlikte cesaretli adımlar atmanız için size bir mesaj da olabilir.

ship-1366926__340

Yaptığınız veya yapacağınız işle ilgili alacağınız yeni kararların hayırlı olması anlamı taşımaktadır. Bu nedenle işinize ve kendinize güvenip büyük adımı atmaya kendinizi hazırlamanız gereken bir dönemde olduğunuza işaret ediyor olabilir. İşiniz proje aşamasında ise yine daha atak davranmanız gerektiği manası da taşıyabilir.

Rüyada deniz ve gemi görmek

Rüyada deniz ve gemiyi ayrı ayrı görmek ise daha farklı bir anlam taşımaktadır. Deniz büyük bir su ve yine hayırdır.

Fakat geminin bu deryanın üzerinde olmaması ve ayrı görülmesi son zamanlarda hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu, bazı problemlerinizi çözemediğiniz ve yine işiniz ile ilgili halletmeniz gereken problemler olduğu anlamına gelebilir.

Rüyada deniz ve gemi görmek büyük problemler anlamına gelmese de yine de sizi mutsuz eden şeyler olduğuna ve bu sorunların daha çok iş veya maddi nedenlerden kaynaklandığına delalet eder.

Sorunlarınızı dile getirmeniz, konuşmanız veya sorunun sahibi olan kişi ile müzakere etmeniz gerektiği bir dönemde olduğunuzun mesajını veriyor olabilir.

Rüyada denizde gemiyle gezmek

Yola çıkmak, işle ilgili gelişmeler yaşanması anlamına gelen denizde gemi görmek, eğer rüyanızda denizde gemiyle gezdiğinizi gördüyseniz anlam olarak biraz değişebilir,

bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşmanız gerektiği, sakinleşmeniz için zamana ihtiyacınızın olduğu anlamı taşıyabilir. Genel olarak bunaldığınız ve kendinizi stresli hissettiğiniz bir dönemde böyle bir rüya görmeniz son derece muhtemel.

Bu rüyada denizin güvertesindeyseniz ve gezdiğinizi görüyorsanız gemi hareket halinde ve bir yerden uzaklaşıyorsa, bir probleme veya kendinizi sıkışmış hissettiğiniz bir yere uzaktan bakmanız gerektiği manasına gelmektedir.

Bu gezide daha sakin ve mantıklı kararlar almanız gerektiği, fevri bir şekilde veya bunalım durumları ile alacağınız kararların size veya işinize zarar verebileceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada geminin içinde olmak

gemi-rüya

Eğer ki rüyanızda bir geminin içinde olduğunuzu gördüyseniz bu çok farklı anlamlar taşıyabilir. Gemin içinde yol alıp almadığınız önemlidir. Eğer gezinti halinde değil sadece bir geminin içinde olduğunuzu görüyorsanız.

Bu yine işiniz ile ilgili bir anlam taşımaktadır. Bir işin içine gireceğinizi, sizin istediğiniz veya istemediğiniz bir işin veya bir projenin içinde bulunacağız anlamı taşıyabilir. Rüyada gemi içinde olmak yakın zamanda iş veya proje teklifleri alabilirsiniz.

Bu süreçte ne isteyip, istemediğinize çok dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü geminin içinde kendinizi gördüğünüzde kesinlikle hayırlı bir işin içinde olup olmadığınıza dair bir anlam bulunmamaktadır. Rüyanızı hayırlara yorun, içinizi ferah tutun ve her zaman olumlu düşünmeye gayret edin…