Rize’nin CHP’li Ercüment Şahin Çervatoğlu’nun yönetimindeki Fındıklı Belediyesi, altgeçitlere işeyenleri, tabloları yırtanları, çöplerini atanları, belediyenin sosyal medya hesabından ifşa etti. Belediyeden yapılan açıklamada, “Sanalt Geçit olarak düşündüğümüz alt geçitlerimizde utanç sergisi açalım istemezdik…” denildi.

Rize’nin CHP’li Ercüment Şahin Çervatoğlu’nun yönetimindeki Fındıklı Belediyesi, altgeçitlere işeyenleri, tabloları yırtanları, çöplerini atanları, belediyenin sosyal medya hesabından ifşa etti. Sanalt Geçit olarak planladıkları altgeçitlere zarar verilmesi üzerine önce belediyenin sosyal medya hesabından, “Yenileyerek tekrar kullanılabilir hale getirdiğimiz, klasik tabloların bulunduğu ve klasik müziğin çaldığı alt geçitlerimizde kamera olduğunu unutanlar olmuş. Af edersiniz işeyenler, tabloları yırtanlar, çöplerini atanlar… Tüm görüntüleri elimizde. Tablo olarak bu görüntüleri asalım diyoruz.” paylaşımı yapıldı.

Rant için direnenler, Belediyeyi hedef aldı Rant için direnenler, Belediyeyi hedef aldı

UTANÇ SERGİSİ AÇALIM İSTEMEZDİK

Birkaç saat sonra yapılan ikinci bir paylaşımda ise hem tablolara zarar verenlerin hem de tuvalet ihtiyacını giderenlerin görüntüleri paylaşıldı. Belediyeden yapılan açıklamada, “Sanalt Geçit olarak düşündüğümüz alt geçitlerimizde utanç sergisi açalım istemezdik…” denildi.

Songül MAZLUM