Rize Baro Başkanı Ümit Peçe hakkında yapılan, “Ümit Peçe: Erdoğan’ın açıklamalarına ağır eleştiri” başlıklı habere sert tepki gösterdi. Haber hakkında erişim engeli kararı aldıran Baro Başkanı Peçe, sorumlular hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacağını da açıkladı.

Karadeniz'de üretilen enteresan çikolata turistlerin ilgisini çekiyor Karadeniz'de üretilen enteresan çikolata turistlerin ilgisini çekiyor

Rize Baro Başkanı Ümit Peçe hakkında yapılan, “Ümit Peçe: Erdoğan’ın açıklamalarına ağır eleştiri” başlıklı habere sert tepki gösterdi. Haber hakkında erişim engeli kararı aldıran Baro Başkanı Peçe, sorumlular hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacağını bildirdi. İftira ve yalana müsaade etmeyeceğini ifade eden Peçe, “Eleştiriye her zaman açık oldum.  Çünkü her zaman düzgün ve ilkeli yaşamaya çalıştım. Yapılan yapıcı eleştirilerin bana değer katacağına inandım. Saygı duydum.  Ancak iftiraya, yalana asla müsaade etmem. Eline bir defter kağıt alıp bir şeyler karalamaya çalışan, okuduğunu anlamayan, anladığını işine geldiği gibi değiştiren, birilerinin talimatı ile haber yapan kendini bilmezlere asla müsaade etmeyeceğim.  Bu haberlerin yalan olması nedeni ile mahkemenin verdiği erişim engeli yasağı dışında maddi ve manevi tazminat davamı da gecikmeksizin açacağım ve yalan haber yapanları burada belgesi, bilgisi ile ifşa edeceğimi ifade ediyorum.” açıklamalarında bulundu.