Büyük Birlik Partisi Ortahisar ilçe kongresi gerçekleştirildi Büyük Birlik Partisi Ortahisar ilçe kongresi gerçekleştirildi

KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, hafta sonu düzenlenen Aile Dayanışma yürüyüşüne katıldı. Yürüyüş öncesi mikrofon uzattığımız Prof. Dr. Çuvalcı, “Burada Hamdullah Çuvalcı olarak bulunuyorum. Demokratik hakkımı kullanıyorum.” dedi. Rektör Prof. Dr. Çuvalcı’nın LGBT dayatmasına karşı yapılan yürüyüşe katılması LGBT sevici sosyalist basını rahatsız etti. BirGün ve Duvar siteleri bu demokratik hakkı ‘Nefret’ olarak nitelendirdi. Böyle propaganda yaparak tepkileri sindirmek istiyorlar.

Hatta AK Partili Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun katılması bile rahatsızlık verdi. Adına ‘Nefret yürüyüşü’ deyip LGBT sapıklığına karşı kullanılan en demokratik hakkı bile ‘Nefret’ olarak nitelendirmek istiyorlar. Aslında kendileri nefret ediyorlar. Bu arada Trabzon STK’larının organize ettiği ve Müslüman Türk ailesini korumayı amaçlayan aile yürüyüşüne katılan Rektör Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı ve Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nu tebrik ediyoruz.