Trabzonlu Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Hakkı 61medya’ya konuştu.

Silahını temizlerken kendini ve arkadaşını vurdu Silahını temizlerken kendini ve arkadaşını vurdu

Trabzonlu Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Hakkı Demircioğlu, Ankara’da Trabzon tanıtım stantlarını gezdi. 61 medya’ya açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Demircioğlu, “Trabzon Günleri Trabzon dışında yaşayanların bir araya geldiği, tekrar Trabzon kültürüyle birleştiği Trabzonluların birbirini gördüğü hasret giderdiği önemli günlerden bir tanesi. İki yıldır pandemi sebebiyle yapılamıyordu ama bu yıl çok güzel oldu. Trabzon Valiliğine, büyükşehir belediyesine ve Başkent Trabzon Federasyonlarına bu güzel atmosferi sağladıkları için teşekkür ediyoruz.

isamil hakkı (2)

TRABZON EN SAKİN ŞEHİRLERDEN

Trabzonluyuz.. Of Hayratlıyız. Trabzon Türkiye’nin en sakin şehirlerinden diğer şehirlerle karşılaştırdığımızda zaman asayişin düzenli olduğu şehirlerden bir tanesi.

TRABZONSPOR SADECE BİR TAKIM DEĞİL KİMLİĞİMİZ

Bu sene bir başka mutluluğumuz Trabzonspor’un şampiyon olması. Trabzonspor bir futbol takımı değil Trabzon için. Trabzon sosyolojisinin, kimliğinin bir parçası. Uzun süre sonra tekrar şampiyon olması bizleri mutlu etmiştir. Bundan sonra da devam edecektir.. Kutlamalarda hiçbir sıkıntı yaşanmadı. O huzur ve barış kültürünün, kavga etmeden eğlenme kültürünün Trabzon’da daha yüksele çıktığını görüyoruz. Hiç bir olayın yaşanmaması da bizleri mutlu etmiştir..” İfadelerini kullandı.