Trabzonspor’u uzun süredir takip eden ünlü yıldız, Trabzon’a gelmek için sezon sonu yapılacak kutlamaları bekleyecek.

Trabzonspor yönetimi Barcelona'nın ünlü yıldızı Pique'yi, şampiyonluk kutlamalarına davet edecek. Pique'nin iş ortağı Shakira’nın kutlamalarda sahne alacağı belirtiliyor.

Süper Lig'de şampiyonluğa çok yaklaşan Trabzonspor'da kutlama hazırlıkları başladı. "O sene, bu sene" diyen yöneticiler farklı şehirlerde organizasyon düzenledi.

‘Şampiyonluk için 1 puan daha lazım’

Başkan Ahmet Ağaoğlu her ne kadar ‘Şampiyonluk için 1 puan daha lazım’ dese de Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve yöneticiler bir organizasyon şirketiyle anlaşarak çalışmalara başlanılması talimatını verdi.

Gerekli tedbirler alınacak

Bu arada Trabzon Valiliği de şampiyonluk kutlamalarında sorun yaşanmaması için Perşembe günü rutin maç güvenliği toplantısını yaparak önemli tedbirlerin alınmasını karara bağlayacak.

"O sene, bu sene" diyen Trabzon şehri

Bu sezon oynadığı futbol ile taraflı tarafsız bütün futbol severlerin taktirini kazanan Trabzonspor’a lider götürdüğü Spor Toto Süper Lig'de bitime 4 hafta kala artık şampiyonluk için 1 puan bile yetiyor. "O sene, bu sene" diyen Trabzon şehri, şampiyonluk kutlamaları için de kollarını sıvadı. Tarihin en yüksek oranında satışı sunulan biletler satışa çıktığı anda bitti.

12 bin 824 bilet satışa açıldı.

Spor Toto Süper Lig’in 35’inci haftasında sahasında Fraport TAV Antalyaspor’u konuk edecek Trabzonspor’da maçın biletleri satışa çıktıktan 26 saniye sonra tükendi. 40 bin 782 biletin, 27 bin 958 adeti kombine olarak daha önceden satıldığı için Antalyaspor karşılaşmasında misafir tribünü dahil 12 bin 824 bilet satışa sunuldu.

Her taraftar anlayışla karşılamalı

500 bin kapasite olsa da biletler yine biterdi

Gişelerden ve Passolig’den satışa açılan biletlerin tamamı 26.83 saniyede tükendi. En ucuzu 500 TL’den satılan biletleri anında bitiren bordo mavili taraftarlar bu tarihi güne tanıklık etmek için sabırsızlanıyor. Trabzonspor yönetimi ‘500 bin kapasite olsa da biletler yine biterdi. Bu durumu her taraftarımızın anlayışla karşılamalarını rica ediyoruz’ dediler.

Kutlamalara Pique ve Shakira davet edilecek

Trabzonspor yönetimi, Barcelona'nın ünlü yıldızı kaptanı Pique'yi, şampiyonluk kutlamalarına davet edecek. Pique'nin iş ortağı yine dünyaca ünlü dansçı oyuncu Shakira, kutlamalarda sahne alacak.  Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu olan Shakira’nın sezon sonu yapılacak kutlamalarda sahne alacağı belirtiliyor.