İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Ortahisar İlçe Teşkilatı'nın yeni binasının açılış programına katıldı. Program öncesi AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, Muhammet Balta ve Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Yahya Aksu ve çok sayıda siyasetçi vatandaşları selamladı. 

WhatsApp Image 2022-09-24 at 18.26.31
ÇEBİ: 2023 YA İSTİKLAL YA ÖLÜM DEMEKTİR


Açılış konuşmasını yapan AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, "Yiğit cesur Bakanımız geldi hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Değerli hemşehrilerim hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Trabzon ne zaman kükreyeceğini iyi bilir. Yoğun temposuna güç katmak için bekledik ama değdi. Leşleri sarı torbaları koydukça biz keyif yapıyoruz. Trabzon burada. 2023 bizim için ya var olmaktır ya yok olmaktadır. Biz bu seçimde sadece oy atmak için sandığa gitmiyoruz. 2023 bizim için ya istiklal ya ölümdür. Seferberlik etmeye tüm kadromuz hazırdır. Ya istiklal ya ölüm. Ben bu davaya bugüne kadar hizmet etmiş tüm başkanlarımıza teşekkür, her kademede görev alan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

WhatsApp Image 2022-09-24 at 18.31.47
ZORLUOĞLU: TRABZON’UN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR


Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise, "Çok güzel bir yaz geçirdik. Trabzonspor’umuz şampiyon oldu. Şampiyonluk sonrası kutlamalarla tüm dünyada ses getirdik. Yaz aylarını güzel kılan bir başka gelişme de turizm alanında çok güzel bir seneydi. 700 binin üzerinde yabancı turisti şehrimiz ağırladı. Bizim hesaplarımıza göre 1 milyar doların üzerinde gelirimiz oldu. Çaya ve fındığa verilen yüksek fiyatlar da yüzümüzü güldürdü. Bu sene yüzümüz güldü. Şehrimizi ilçe belediyelerimizle birlikte daha konforlu bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz. Taraflı tarafsız herkes Trabzon'daki değişimi dönüşümü takip ediyor. Beğendiklerini ifade ediyor. 2024'ün ortalarında altyapı çalışmalarını tamamlayacağız. Yaptığımız çalışmalar zaman zaman sizleri olumsuz etkilendi ancak büyük oranda bu çalışmayı tamamladık. İnşallah 70 yıl boyunca bir daha altyapı sorunu olmayacak. Üstyapıyı da büyük oranda tamamladık. Hakikaten şehrimiz daha güzel bir şehir haline geldi. Yepyeni modern otogarımızı 2023 seçimlerinden önce tamamlayacağız. Çömlekçi’de çalışmalar devam ediyor. Ganita-Faroz sizi denizle bulaştıracağımız bir proje. Bu şehrin her bir köşesine hizmet götürüyoruz. Akyazı'da çocuklara özel trafik parkını hizmete açtık. Hizmetleri sıralamak çok zaman alacak. İçişleri Bakanımız aramızda, teşriflerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. 2023 seçimlerinden de 2024 seçimlerinden de zaferle çıkacağız inşallah." ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022-09-24 at 18.39.02
GENÇ: TRABZON’A YAPILAN HER HİZMETTE SOYLU İMZASI VARDIR


Başkan Genç, "Hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Bugün Trabzon teröre göz artırmayan şehrinin evladı İçişleri Bakanımızın gelmesiyle biraz daha mutlu. Sayın Bakanımız, 'Bize güç veri, kuvvet verin. Kandil’i yerinde söndüreceğiz.' dedi. Bakanımız da sözünü yerine getirdi. Müteşekkiriz. Doğduğu şehirden elini çekmiyor. Bütün projelerimde maddi manevi desteği var. Müteşekkirim. Tünel Akvaryumu 3.5 ayda 163 bin kişi ziyaret etti. Müteşekkirim. Seyit terası da 2 aya bitecek. 8. Şampiyonluğumuzu anamızın ak sütü gibi kazandık. 18 Haziran 2023 seçimlerinde de Cumhurbaşkanımızı seçerek zafer kazanacağız. Hepinizle gurur duyuyorum. Bütün teşkilatımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz." diye konuştu.

Trabzonlu Bakanlara Günaydın'dan eleştiri! Trabzonlu Bakanlara Günaydın'dan eleştiri!

WhatsApp Image 2022-09-24 at 18.43.34
MUMCU: 6’LI MASA OYUNLARINA İZİN VERMEYECEĞİZ


İl Başkanı Sezgin Mumcu, "Sevgili Bakanım sizlere müteşekkiriz. En çok şu terörün kökünü kazıdınız ya patlayan bombaları engellediniz ya sizlere müteşekkiriz. Analar ağlamadığı için çok müteşekkiriz. Bizler AK Parti Teşkilatları olarak 2023'e kilitlendik. Hedefimize kilitlendik. Emperyalistlerin yurt içindeki yurt dışındaki destekçilerini herkes biliyor. 6'lı masa olduğunu herkes biliyor. Bu oyunlara asla fırsat vermeyeceğiz. Allah'ın izniyle bu ülke 2023'ten sonra dünyaya yön veren ülkeler arasına girecek. Türkiye’nin geleceğine yön vereceğiz." diye konuştu. 

WhatsApp Image 2022-09-24 at 18.52.23
GÜNNAR: DÜŞMANLARIMIZA FIRSAT VERMEYECEĞİZ


Milletvekilleri adına konuşan Adnan Günnar, "Sıcak ve samimi karşılaşmalarınjzdan dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye sizlerin desteğiyle 2023'e girerken bir dünya markası oldu. Millet İttifakı diyerek milletin karşısına geçenler çatır çatır çatlıyor. Çatlayacak inşallah. AK Parti ile Trabzon'a büyük hizmetler verdik. Trabzon son 8 yılda ciddi yatırımları aldı. Büyükşehir Trabzon Türkiye'nin gözde memleketlerine biri haline geldi. Sayın Soylu'ya şükranlarımızı arz ediyoruz. Düşmanlarımıza fırsat vermeyeceğiz inşallah." şeklinde konuştu.