Trabzonspor ile transferi konuşulan Onur Bulut'un menajeri çok özel açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'dan geçen sezondan beri istenilen ancak bir türlü transfer edilemeyen Onur Bulut'la ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bu sezon Süper Lig'ten Beşiktaş'ın da istediği ismin menajeri transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Takvim'e çok özel açıklamalar yapan menajer Elyasa Süme, Onur bulut hakkında konuştu. 

Onur Bulut'un menajeri Trabzonspor transfer iddialarını değerlendirdi

FiEundKWIAAswMZ

Kayserispor'da forma giyen 28 yaşındaki oyuncu için Süme, "Onur şu anda oynayacağı maçlara odaklanmış durumda. Kendisini çok geliştirdi. Artık milli takım kadrosunda yer alıyor. Uluslararası bir oyuncu olması otomatikman değerini yükseltecek. Ama önce bir Kayserispor ile görüşeceğiz. Beşiktaş ve Trabzonspor ile anılması doğal. Çünkü işini çok iyi yapıyor. Potansiyeli de yüksek. Ama bana iki kulüpten de resmi bir transfer teklifi henüz gelmedi. Onur Bulut, büyük takımlarda forma giymeyi elbette istiyor. Hem Trabzonspor hem de Beşiktaş, Türkiye'nin en büyük kulüpleri arasında." ifadelerini kullandı.

Trabzonsporlu Futbolcu O Takım İle Antrenmana Çıktı Trabzonsporlu Futbolcu O Takım İle Antrenmana Çıktı

Onur Bulut teklif bekliyor

aa-28750808

Teklif beklediklerinin dile getiren Süme, "Teklif gelince değerlendireceğiz. Onur, potansiyeli itibarıyla ligin büyük takımlarında oynayabilecek düzeyde. her zaman hedefleri olan bir oyuncu." dedi.

Bu sezon Kayserispor forması ile çıktığı 14 maçta Onur Bulut 2 gol ve 2 asist kaydetti.