Trabzonspor'da transfer çalışmalarının sürdüğü sırada sürpriz bir gelişme yaşandı ve Ozan Tufan fırtınanın radarına girdi.

Trabzonspor'da şampiyon teknik direktör Abdullah Avcı transfer raporunu yönetime vermişti. Sol bek, sağ bek, sağ stoper ile 6 ve 8 numarayı beraber oynayacak bir oyuncu transferi istedi. 6-8 numara oynayacak oyuncu olarak Beşiktaş'la yollarını ayıran Oğuzhan Özyakup gündemde. Sürpriz isimse Ozan Tufan oldu. Ozan için Fenerbahçe ile bir görüşme yapılmayacak. Ancak menajerine "Eğer bonservisini bedelsiz alırsan, Abdullah hoca seninle çalışmak istiyor" mesajı gönderildi. 

Trabzonspor Haji Wright transferi için son rötuşları yapıyor Trabzonspor Haji Wright transferi için son rötuşları yapıyor

OZAN TUFAN İÇİN TALİP KISITLI

Ozan'ın birinci tercihi Beşiktaş. Siyah-beyazlı formayı giymek için Galatasaray'a hayır dedi. Bonservisini bedelsiz alırsa ilk tercihin de Beşiktaş olacağı konuşuluyor. Trabzonspor'un bu teklifi ise Ozan'ın kendisine olan özgüvenini yerine getirdi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da açıkladığı gibi Beşiktaş, Ozan Tufan transferinde bu sene girişimde bulunmadı.