Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde başkan değişimi gerçekleşti. Uzun süredir bu görevi yürüten Mustafa Saral’ın geçtiğimiz günlerde sağlık sorunlarını gerekçe göstererek affını istemesi üzerine toplanan dernek yönetimi Saral’ın talebini kabul ederek yerine yardımcısı Emrullah Tellioğlu’nun getirilmesi kararını aldı.

Dernek faaliyetlerinin tecrübeli ismi, yeni başkan Emrullah Tellioğlu bu gelişme üzerine bir açıklama yayınladı. Tellioğlu’nun açıklaması şöyle: “Değerli Dostlarım ve Hemşehrilerim, 11 yıldır birlikte görev yaptığımız değerli yol arkadaşım Mustafa Saral başkanlığında ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte iyiniyet ve özveriyle var gücümüzle çalıştık, camiamıza değer katmak için elimizden geleni yaptık.

Sevgili dostum Mustafa Saral'ın görevinden affını istemesi üzerine Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın teveccühü ile Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildim.  Öncelikle 11 yıldır birlikte çalıştığım Sayın Mustafa Saral'a ve bu görevi bana layık gören Yönetim Kurulu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim.

Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla ve camiamızın destekleri ile birlikte var gücümüzle çalışarak bugüne kadar yaptıklarımızın üzerine ilaveler yapmaya, camiamıza yakışır bir yönetim kurulu olmaya ve camiamızın varolan marka değerini daha da yukarılara taşımaya çalışacağız.

BİZ ANCAK BİRLİKTE GÜÇ OLURUZ

Siz değerli hemşehrilerimden doğru yapılan işleri takdir ederek bizleri motive etmenizi, hatalı yapılan işleri de yapıcı eleştiriler yaparak camiamıza katkı sağlamanızı bekliyoruz. Allah bu görevde bizleri mahçup etmesin, camiamıza iyi hizmetler ve doğru işler yapmayı nasip ve müesser etsin inşallah. Tüm iyi dilek ve temennilerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.”

Trabzon'da usta öğreticiler belgesini aldı! Trabzon'da usta öğreticiler belgesini aldı!

Bülent ŞİRİN