Trabzonspor'da bir dönem Fırtına gibi esen Yusuf Yazıcı bu sezon beklenilen performansı bir türlü veremiyor. Bordo-mavili ekip ile kiralık olarak 1 yıllık anlaşma sağlayan Yusuf Yazıcı takıma hala daha adapdaston sağlayamadı. Trabzonspor forması ile çıktığı maölarda kötü performansı ile birçok kesimden eleştiri alan Yazıcı'ya spor yorumcumuz Miraç Özağcı değerlendirdi.

cok-kotusun-bunu-kabul-et

Abdullah Avcı'dan takıma müdahale! İşte tüm sorunlar Abdullah Avcı'dan takıma müdahale! İşte tüm sorunlar

Yusuf Yazıcı süper Lig’de hiçbir takımda forma giyemez

Yusuf Yazıcı'dan dolayı hayal kırıklığı yaşadığını söyleyen Özağcı, "Yazıcı öyle bir değişime ve dönüşüme uğramış ki, böyle oynaması halinde bırakın Trabzonspor’da oynamayı, Süper Lig’de hiçbir takımda forma şansı bulamaz. Hani dost doğru söyler ama acı söyler ya… Biz de Yusuf kardeşimize bu perspektiften bakıyoruz. Yusuf Yazıcı şu haliyle Trabzonspor’da forma şansı bulamaz ama Kırkpınar Güreşleri’nde bulur diye düşünüyorum!" ifadelerini kullandı.

 "Sezon sonunu zor getirir"

Bu performans ile devam ederse sezon sonunu zor getireceğini vurgulayan Özağcı,

"Yazıcı’nın bu performansından acilen kurtulması gerekmektedir. Onun için önceliği gezmek değil çokça çalışmak olmalıdır. Yusuf Yazıcı daha iki-üç maçında tribünler tarafından yuhalanıyorsa ‘sezon sonunu zor getirir’ diye düşünüyorum. Temennimiz elbette böyle olmamasıdır."

değerlendirmelerin bulundu.

Miraç Özağcı'nın köşesini okumak için tıklayınız