Trabzonspor'un transferde en yakın olduğu iki isim olan Trezeguet ve Marlon Santos transferlerini bu hafta içinde açıklayacağı iddia edildi.

Süper Lig şampiyonu Trabzonspor transferde en yakın olduğu iki isim ile anlaşmaya yakın. Mısırlı oyuncu Trezeguet ve Brezilyalı oyuncu Marlon Santos ile anlaşmaya çok yakın olan Fırtına’nın, transferlerini bu hafta içinde açıklayacağı ileri sürüldü.

Aspor yorumcusu eski Trabzonsporlu oyuncu Hamdi Aslan, Brezilyalı oyuncu Marlon Santos ve Mısırlı oyuncu Trezeguet İle ilgili flaş bir açıklama yaptı. 27 yaşındaki oyuncu Trezeguet’in transferini 3-5 günü açıklanacağını söyleyen Aslan,” Trezeguet ve Marlon transferi Trabzonspor için çok önem kazanmıştır. Çünkü mevkisel olarak belirlemiş olduğu çok önemli bir ikili. Eksik olarak da bence sezon planlaması olarak da yapması gereken acil transferlerden iki tanesi. Zaman zaman tabii ki bu transferler tıkanıyor. Çünkü çok kolay değil. Bunlar transferin sert bölümleri hem Marlon hem Trezeguet. Şunu söyleyebilirim. Marlo’nun kiralık konusunda Trabzonspor büyük bir yol kat ettiğini düşünüyorum. Olabilirliği daha bir sıcak hale geldi. Hem Marlon hem Trezeguet konusunda özellikle Trezeguet konusunda Trabzonspor şuan gündemini daha sıcak tutuyor. Bu transferin gerçekleşmesi için Trabzonspor çok daha ekstra bir yoğunluk yaşıyor. Belki transferinde 3-5 gün içerisinde biteceğini düşünüyorum. Şuan kat edilen mesafe bu yolda. Ben bu iki transferin bu hafta içerisinde olabilirliğinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Çünkü görüşmeler ileri safhada.” değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor Avrupa yolcusu Trabzonspor Avrupa yolcusu