Trabzonspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Anthony Nwakaeme ile henüz anlaşma sağlanamadı. Oyuncuya yıllık teklif ettiği ücret 3 milyon Euro'yu bulan Fenerbahçe'nin bu transferde bordo mavili takıma göre avantajlı olduğu öğrenildi.

Trabzonspor'da Anthony Nwakaeme ile sözleşme henüz yenilenmedi. Nijeryalı oyuncu kalmak istiyor. Ancak İstanbul’a davet edilen menajeri Fali Ramadani milli arada İstanbul’a gelmedi. Görüşme gerçekleşmedi. Fenerbahçe’nin Anthony Nwakaeme’yi ikna etmek için çok yüksek bir rakam önermesi sıkıntıyı devam ettiriyor.

Trabzonspor, 1.5 artı 750 bin euro önerirken, Fenerbahçe’nin rakamının maaş, bonus ve imza parasıyla 3 milyon Euro’yu bulduğu konuşuluyor. 

Gözden kaçırmayın

Trabzonsporlu futbolcular şampiyonluk anlarını tekrar hatırlıyor Trabzonsporlu futbolcular şampiyonluk anlarını tekrar hatırlıyor

Trabzonspor'da bu sezon 28 maçta 12 gol atıp, 10 asist gerçekleştiren Anthony Nwakaeme, takımın şu anda bulunduğu durumun baş mimarları arasında yer alıyor. Nwakaeme, 2018 yılından beri bordo mavili takımın formasını giyiyor.