Geride bıraktığımız sezonda alınan şampiyonlukta büyük payı olan Anthony Nwakaeme'nin yeni adresi Al-Ittihad olacak.

Nwakaeme transferinde son durum! Galatasaray'ın karar vermesi bekleniyor Nwakaeme transferinde son durum! Galatasaray'ın karar vermesi bekleniyor

Anthony Nwakaeme'nin merakla beklenen yeni adresi belli olmak üzere. Trabzonspor ile sözleşme imzalama noktasına gelen ancak maddi talepleri nedeniyle Bordo-Maviler ile anlaşamayan Anthony Nwakaeme, yeni takımıyla sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'dan sonra adı Fenerbahçe ve Galatasaray gibi birçok takımla anıldı. Anthony Nwakaeme, Hull City ile en son temasa geçti. İngiliz ekibi oyuncuyla belli bir ilerleme kaydetmişti. Ancak bir kez daha, Nwakaeme'nin maaş talebi anlaşmaya pürüz çıkardı.

Nwakaeme'nin yeni adresi belli oldu

Nijeryalı futbolcu en az 2 yıllık sözleşme imzalayarak kariyerinin sonunu getirmek istiyor. Anthony Nwakaeme, aradığını Arap Yarımadası'nda buldu. Mevcut kadrosunda sol kanat oyuncusu bulunmayan Al-Ittihad Nwakaeme ile sözleşme imzalamak üzere. Anthony Nwakaeme ile 2+1 yıllık sözleşme üzerinden el sıkışacak olan Suudi Arabistan ekibinin, tecrübeli futbolcuya vereceği yıllık maaş aktarıldı. Al-Ittihad'ın yıldız oyuncuya 4,5 milyon Euro maaş vereceği öne sürüldü.