Trabzonspor ile henüz anlaşma sağlayamayan Anthony Nwakaeme'den gündem olacak video

Trabzonspor'un yeni transferi Montasser Lahtimi Trabzon'a geldi Trabzonspor'un yeni transferi Montasser Lahtimi Trabzon'a geldi

Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren ve yapılan son teklife henüz net bir cevap vermeyen Anthony Nwakaeme'nin vereceği karar merak konusu olmaya devam ediyor. 61 Medya ekibinin de taraftarla yaptığı röportajda bir kesim oyuncunun kalmasını çok isterken, bir diğer grup ise iki cephe arasında henüz bir sonuca varılamamasından dolayı Nwakaeme'nin takımdan ayrılmasına olumlu yaklaştığını belirtmişti.

Ortak olan tek fikir ise Nwakaeme, Trabzonspor'un teklifine tamam derse takımda kalması herkesi mutlu edecek. Yıldız futbolcuya Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu Hull City'nin de talip olduğu fakat Nwakaeme'nin henüz oradan gelen teklife de net bir cevap vermediği öğrenildi. Nijeryalı futbolcu Trabzonspor'un teklifine de henüz hayır veya evet demedi. Bu durum kalmasını isteyen kesimde umut yaratırken, Nwakaeme'nin sosyal medyadan paylaştığı videoda yeni bir mesaj olarak görüldü. Kendisi gibi futbolcu olan kardeşi ile evlerinin bahçesinde ayak tenisi oynayan Nwakaeme, Trabzonspor şortu ile antrenman havası yaşattı.