Hala sözleşme imzalanmayan Nwakaeme ile ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

61medya Spor servisi - Trabzonspor’un sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan oyuncusu Nwakaeme ile ilgili her gün yeni bir haber çıkması kafaları karıştırıyor.

nwakaeme sakatlık son durumu

Bordo-mavililerin sözleşmesini uzatmasına kesin gözüyle bakılan Nijeryalı oyuncusu Nwakame’nin menajeri Deniz Türkeri geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada kulüple hiçbir sorun olmadığı ve en kısa sürede de anlaşmanın olacağını ifade etmişti. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Beşiktaş maçı öncesinde imzaların atılabileceği yönündeki beklentilerin boşa çıkması sonrası gözler yeniden kulüp ve oyuncunun menajerine çevrildi.

nwakaeme sözleşmesi

Nwakaeme’nin sözleşme yenilememesine ilişkin farklı haberler ortaya atılırken bunlardan bir tanesi ünlü isim Acun Ilıcalı’nın oyuncuyu sahibi olduğu Hull City’e transfer edeceği bir diğer iddia ise Arabistan’a gideceği yönünde. 

nwakaeme_3453

Ancak bordo-mavili kulüple görüşmelerini sürdüren oyuncunun menajerlik şirketinin kendi alacak oldukları ücrette artışa gittiklerinin ve görüşmelerin tıkanma noktasının da buradan kaynaklandığı iddia edildi. 

trabzonspor nwakaeme

Bilindiği gibi Trabzonspor Kulübü daha önceki görüşmelerde oyuncu ile her konuda prensip anlaşmasına varmıştı.

Trabzon'daki ekmek zammı ne zamandan itibaren geçerli? Trabzon'daki ekmek zammı ne zamandan itibaren geçerli?

Nurgül GÜNAYDIN