Süper Lig ekibi Galatasaray ile transfer için görüşen Anthony Nwakaeme, parasal nedenlerden ötürü anlaşma sağlayamadı.

Trabzonspor ile sözleşme imzalayamayan Nwakaeme bu gidişle kulüpsüz kalacak gibi. Süper Lig'de son şampiyon Trabzonspor ile kupalar kazanan Anthony Nwakaeme bugünlerde kulüp bulamıyor. Bordo mavili kulüpte ücret nedeniyle mütabakata varamayan Nijeryalı yıldız takımdan ayrılmıştı.

nwakaeme-18

Arap kulüpleri ve Süper Lig'den bir kaç ekip ile görüşen Nwakaeme aradığı şartları hiç bir takımda bulamadı. Son olarak Galatasaray ile temas halinde olan yıldız kanat oyuncusu, sarı kırmızılı takım ile de aynı nedenlerden ötürü anlaşma sağlayamadı.

nwakaeme-11

Sürekli fiyat artışı masadan kaldırdı

Menajeri tarafından Sarı-Kırmızılı kulübe önerilen Nijeryalı yıldıza teklif yapan Galatasaray yönetimi, pazarlıklarda sürekli olarak fiyat artırma çabasına girilmesi ve başka kulüplerden alınan tekliflerin ortaya konulması sebebiyle masadan kalktı.

Trabzonspor Fabian Castillo davasını kazandı Trabzonspor Fabian Castillo davasını kazandı

nwakaeme,

Okan Buruk istedi ancak...

Teknik direktör Okan Buruk'un transferine onay vermesine karşın, Sarı-Kırmızılılar bu şartlarda Nwakaeme transferini bitirmek istemiyor. 33 yaşındaki oyuncuya Galatasaray'ın 1.1 milyon Euro önerdiği, menajerinin ise 2 milyon Euro'dan fazla bir ücret talebinde bulunduğu belirtildi.