Trabzonspor'dan ayrılan ve Suudi Arabistan takımlarından Al Fayha'ya transfer olan 35 yaşındaki Anthony Nwakaeme ilk maçının ardından gündeme oturdu.

Trabzonspor'dan şampiyon olduktan sonra adı Hull City ve Galatasaray ile gündeme gelen Anthony Nwakaeme, Suudi Arabistan'da da gündemde kalmaya devam ediyor. Yeni takımıyla ilk maçına çıkan Anthony Nwakaeme, son derece kötü bir görünüm sergileyince gazete manşetlerinde kendine yer buldu.

nwakaeme haberleri 666

Bakasetas kariyerini masaya yatırdı! "Trabzonspor beni değiştirdi" Bakasetas kariyerini masaya yatırdı! "Trabzonspor beni değiştirdi"

Nwakaeme Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra Suudi Arabistan ligine transfer oldu. 35 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Al Fayha ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Al Fahya, resmi hesaplarından transferi resmen duyurdu.

nwakaeme trabzonspor (2)-1

Nwakaeme'nin veda mesajı

Anthony Nwakaeme Trabzonspor'dan ayrılırken buruk bir veda mesajı yayınlamıştı. Nijeryalı oyuncu; "Sevgili Trabzonspor taraftarları; beni, sizinle karşı karşıya getiriyorlar. Böylece ayrılan benmişim gibi görünecek. Aynı zamanda piyasa değerimi bozmaya çalışıyorlar. Sadece şunu bilin, 1 Süper Lig ve 1 TFF Süper Kupa şampiyonluğuyla tamamladığımız 4 yıl için minnettarım. Birlikte tarih yazdık. Her şey için teşekkür ederim. Asla unutmayacağım" ifadelerini kullandı.