TFF'den kulüp borçlarına çözüm! Federasyon başkanı bizzat açıkladı TFF'den kulüp borçlarına çözüm! Federasyon başkanı bizzat açıkladı

Türkiye C Ligi 5. maçında sahasında konuk ettiği Lüksemburg ile 3 - 3 berabere kaldı. Nihat Kahveci maçla ilgili TRT Spor ekranlarında eleştirilerde bulundu. Kahveci Teknik Direktörü Stefan Kuntz ve Uğurcan Çakır ile ilgili sert eleştirilerde bulundu.

nihat-kahveci-sezonun-en-iyi-11ini-belirledi-besiktastan-6-isim

Teknik Direktörü dikkatli açıklamalar yapmalı

teknikdi

Teknik Direktörü Stefan Kuntz’un maç sonu 6 tane üst düzey oyuncumun olmadığını ve 3 tanede birincil stoperimi kaydettim sözlerine Nihat Kahveci, “Bu bir yanlış açıklama. Sen Türkiye Milli Takım Teknik Direktörüsün. Havuzun geniş. Olimpiyat havuzu var sende. Kulüp teknik direktörü bu açıklamayı yapabilir transfer dönemi kapandı çünkü. Ama bir Milli takım Teknik Direktörü eğer sakatlık olmasaydı ben zaten aynı kadro ile devam ederim dediği an hak eden oyuncuyu çağırdığı zaman o oyuncu ister istemez üzgün gelir. Dikkatli açıklamalar yapmalı.” eleştirilerinde bulundu.

Uğurcan Çakır toparlanmalı

uğurcan-14

Uğurcan Çakır hakkında ise Kahveci şu açıklamayı yaptı: “Bu sene Uğurcan’a daha bu fon diyemedim. Ne Trabzonspor’daki performansıyla ne Milli Takımda. Zaten iyiyken de Milli Takım’daki performansı kötüydü. Uğurcan’ın bir an önce kafasını toparlaması lazım. 3. Golü yemesine hiçbir şey demem. Ama sen yanlış çıkıyorsan konsantrasyonun eksik derim. Bizim tanıdığımız Uğurcan bu fon değil. Milli Takım’da toparlanması lazım. Kale mevkiisi çok önemli bir bölge. Kurtarırsın 3 puan aldırırsın. Ki sen öyleydin Trabzonspor’da. Bu arada bu sene Trabzonspor’da da iyi oynamıyor.”