Napoli'nin efsane ismi ve Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Marek Hamsik için Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis'ten flaş açıklama geldi.

Napoli’nin aynı zamanda İtalya’nın ünlü film yapımcılarından biri olan başkanı Aurelio De Laurentiis’ten gündemi yine sarsacak ifadeler geldi. Trabzonspor'un yıldız ismi Hamsik'ten UEFA organizasyonlarına kadar her şeyi ağır eleştiren başkan Marek Hamsik için bakın neler söyledi?

trabzonspor napoli hamsik (2)

Napoli’nin aynı zamanda İtalya’nın ünlü film yapımcılarından biri olan başkanı Aurelio De Laurentiis’ten Afrikalı futbolcularla ilgili yine gündeme  düşecek sansasyonel bir çıkış geldi.

Afrikalı oyuncular için: Artık Afrikalı oyuncu transfer etmeyeceğim. Onları gerçekten seviyorum ancak Afrika Uluslar Kupası'nda oynamaktan vazgeçtikleri hakkında bir anlaşma imzalamaları gerekecek. Biz, onlar dünyanın başka yerlerinde maç yaparken maaşlarını ödeyen aptallarız.

1031168-19027266-2560-1440

Trabzonspor'dan yeniden Efecan girişimi Trabzonspor'dan yeniden Efecan girişimi

"Bizim Napolili Türkümüz" 

Şimdilerde Adana Demirspor’un başarısı için ter döken, o dönemin oyuncusu Gökhan İnler için: “Un Turco Napoletano ” filminden esinlenerek bizim Napolili Türkümüz! 

trabzonspor napoli hamsik (1)

Hamsik gerçeği gördü

Trabzonspor’un şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan ve uzun yıllar Napoli forması giyen Marek Hamsik için: “Aptal olmayan Hamsik, takımda çok fazla oyuncu olduğunun farkına vardı. Bunlardan birinin Fabian Ruiz olduğunu ve kendisinden de iyi olduğunu anladığı için takımdan ayrılıp Çin'e giderek emekli maaşı alabilirim diye düşünüyor. Bu yüzden ayrılmak istiyor."