Trabzonspor’da her şey yolunda giderken bir anda Nevzat Aydın eksenli yönetimsel sıkıntı gündeme geliyor. Bu durum birilerince bilinçli olarak gündeme getiriliyor. Ama bilinmelidir ki, taraftar sorun istemiyor.

Nevzat Aydın’ı tanımam. Google dan araştırdığım kadarıyla, Boğaziçi üniversitesinde bilgisayar okumuş, IQ’su yüksek. Yine Google dan öğrendiğim kadarıyla U2 müzik grubunu seviyor, bende severim.  Tek ortak yanımız bu sanırım. Genellikle internet sektörüne yatırım yapıyor. Yemek sepetini kurmuş. Sonra da satmış para kazanmış. Kişiliğini bilmem. Ama hafızamda kaldığı kadarıyla kısa pantolonla protokolde maç izleyecek kadar kendine güveniyor ve sınırları zorlamaktan kaçınmıyor yani aslında egosu yüksek ve havalı. Oysa Muharrem Usta’yı egosu yüksek olmakla suçluyor. Trabzonspor yönetiminde tek çatlak ses olarak çıkışlar yapıyor. Önce yönetimdeki icra görevini pasife aldı, sonrada fırsat buldukça çakıyor. Yönetimde var ama suya sabuna dokunmuyor, bekliyor. En son olayda ise Muharrem Bey’i sert bir şekilde eleştiriyor ve adeta örtülü olarak tehdit ediyor.

Muharrem Usta ya gelirsek. İşte onu İyi tanırım. 1987 den beri tanırım. Yazın Hoha köyünde tütünde, tarlada, kışın tıp fakültesinde mücadele ederek, tırnaklarıyla kazıyarak bugünlere gelmiş bir adamdır. çok çalışkan ve liderlik melekeleri yüksektir. İnandığını başarana kadar mücadele eder. Önüne çıkan engelleri çekinmeden yıkar geçer. Muharrem bey asla kısa pantolonla protokolde oturmaz ve usule dikkat eder. Nevzat Aydın olayında da sabırla bekliyor. Sabırlıdır, sebat eder ve problemi doğru zamanda, doğru yerde çözer. İşini ince ince nakşeder.

Şimdi ben Nevzat Bey’e eski bir Trabzonspor yöneticisi olarak şunu diyorum; Nevzat bey, başkanlar birazcık ego yaparlar, bunu yapmak ta haklarıdır. Siz kısa pantolonla protokolde ego yaparken Muharrem bey size ve basına bir şey demedi. Başkanı rahat bırakın. Unutmayın ki Trabzonspor’un en kötü döneminde en çok acı çeken Muharrem Usta idi. O kötü dönemlerde siz istifa ederek çok şey kaybetmezdiniz. Ama Muharrem Bey tüm repütasyonunu kaybederdi. Eğer orada yani yönetimde bulunmaktan hoşnut değilseniz, yol açık. İstifa edin bitiversin. Başkanın az buçuk egosu size dokunuyorsa kapı açık. Bırakın başkanı hedef almayı da kulübe katkı yapmaya, enerji harcayın.

Biz kavga istemiyoruz.

Esasında; gölge etmeyin başka ihsana gerek yok.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.
Avatar
Mehmet Köseoğlu 2017-04-29 10:10:03

Altına imzamı atarım.

Avatar
Yasar 2017-04-29 11:49:48

Bence Sayın Başkan tartışmayı başlatmamalıydı