AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, İlçe ziyaretlerine devam ediyor. Dün Trabzon'un Köprübaşı ilçesini ziyaret eden Cora, vatandaşlarla selamlaştı. Taleplerini dinledi. İlçedeki çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

WhatsApp Image 2022-08-20 at 13.00.21
ÇALIŞMALAR HIZLANDI


Milletvekili Cora, Köprübaşı ve Arpalı Mahallesi arasındaki yolun bu sene tamamlanacağını söyleyerek, “Toplam uzunluğu 24 km olan Köprübaşı Arpalı yolunun 6,5 km’lik bir alanı kaldı. Buranın da asfaltlama çalışmasına başlandı. Geçen sene 4 km, ondan önceki sene de 5 km’lik alanları asfaltlamıştık. Bu sene sonuna kadar kalan kısmı da asfaltlayarak çalışmalarımızı tamamlayacağız.” dedi.

Ak Parti Ortahisar ilçe binası Bakan Soylu yönetiminde açıldı! Ak Parti Ortahisar ilçe binası Bakan Soylu yönetiminde açıldı!

WhatsApp Image 2022-08-20 at 13.00.21 (2)
TOKİ KONUTLARI İÇİN YENİ YER BAKIYORUZ


Vatandaşların TOKİ konutlarıyla ilgili sorusunu da cevaplandıran Cora, “Geçen sene burada Belesiye Başkanımız ve TOKİ yetkililerimizle bir araya gelip yer belirleme çalışmasında bulunduk. Bir alan belirledik. Ancak burada yaşanan sıkıntılardan dolayı yerin temini sağlanamadı. İlçemizin coğrafi şartları nedeniyle yer bulmak kolay değil. Tekrar yer belirleme çalışmaları yapılıyor. Gündoğan Mahallesi’nde yeni bir yerin tespiti yapıldı. Bu alan üzerine değerlendirmelerde yapıyoruz.” ifadelerine yer verdi.