AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesinin ardından Cora çalışmalarına start verdi. 

Tim Başkanı Gültepe, Trabzon'da “İhracatın yıldızları” ödül töreninde konuştu Tim Başkanı Gültepe, Trabzon'da “İhracatın yıldızları” ödül töreninde konuştu

Esnaf ziyaretlerini sürdüren Cora, önce Gülbahar Hatun Mahallesi’ne ardından Değirmendere Mahallesi’nde ki esnafla bir araya geldi.

Cora, "AK Parti demek dur durak demeden milletimiz için çalışmaya devam etmek demektir. Milletimizin teveccühü karşısında bize düşen görev, ilçemize hizmet etmektir. Onların bize gösterdikleri ilgiye layık olabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti milletin en çok güvendiği partidir. 20 yıl geçse de milletimiz yine bize güvenmektedir. AK Parti’nin hedefleri Türkiye’nin hedefleridir, Türkiye’nin sorunları mazlum milletlerin sorunlarıdır. Yapacağımız çok işler var. Yürüyeceğimiz çok yollar var. Hedeflerimizi inşallah tek tek gerçekleştireceğiz. Savunma sanayisinde %70 dışa bağımlıyken bugün %73 oranında yerli ve milli savunma sanayimize kavuştuk. Artık NATO’dan silah dilenen bir ülke değil NATO’ya sihalarıyla, ihalarıyla silah satan bir Türkiye konumundayız. Pandeminin, savaşların, gerginliklerin yaşattığı ekonomik sıkıntılara rağmen üretim çarklarını tekrar çeviren, ihracat rekorları kıran bir ülke konumuna geldik. Nerede sorun varsa o sorunları çözecek AK Parti’nin AK kadrolarıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur.” açıklamalarda bulundu.