Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurul ve Plan ve Bütçe Komisyonunda yoğun bir maratonun geride bırakılmasının ardından Trabzon’a gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında dün Akçaabat İlçesine bağlı Aydın Köyü’nü ziyaret etti.

image_6483441 (3)-2

Çarşıbaşı Kaldırım Yaylasındaki Yayla Şenliklerine katılan ve akabinde Aydın Köyü’ne giden Cora, yöre esnafını ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Trabzon’da uyuşturucuya geçit yok! Trabzon’da uyuşturucuya geçit yok!

image_6483441 (2)-1

Cora, “Hizmet eden izzet bulur anlayışıyla göreve geldiğimiz günden beri milletimizin emrindeyiz. Tüm gücümüzle milletimize hizmet etmek onların gönüllerine dokunmak için çalışıyoruz. Dün Aydın Köyü’nde yüreği sevgi dolu, güleryüzlü hemşehrilerimizle buluştuk. Onların gücü, güler yüzü ve engin ferasetleri hizmetlerimize ilham kaynağıdır. İnsanlarımızın derdiyle dertleneceğiz, yaşadıkları sorunlara birlikte çözüm arayacağız. Şehrimize güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Onlara hizmet etmek bizim için şereftir. Daima milletimizin yanındayız.” dedi

image_6483441 (1)-4