Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan 61medya’ya özel açıklamalar.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcı Selçuk Özdağ, dün Trabzon’daydı. Özdağ, günebakış ve 61medya’ya açıklamalarda bulundu. Özellikle 6’lı masanın adayı konusunda konuşan Özdağ, masanın adayının belli olduğuna dair güçlü mesajlar verdi ve seçim kararı alındıktan sonra açıklanacağını söyledi. Özdağ’ın açıklamaları şu şekilde:

Trabzon'da palamuttan sonra bolluk sırası hamsiye geçti Trabzon'da palamuttan sonra bolluk sırası hamsiye geçti

“ADAYIMIZI ONLARA AÇIKLATACAĞIZ”

Şu an 6’lı masanın adayını çok merak ediyorlar. Sanki oy verecekler. Eğer sayın Devlet Bahçeli oy verecekse şu an adayı açıklayayım. Aday üzerinde 6 parti lideri çalışıyorlar.  Seçim kararı alındıktan sonra açıklayacağız. Seçim nisan ayında olursa şubat ayında, mayıs olursa mart ayında, haziran olursa mart ayının sonunda açıklayacağız.  Şu an sayın Süleyman Soylu’nun memleketindeyiz, bazen ‘masada ne konuşulduğunu biliyoruz’ diyor.  Biz de diyoruz ki, madem masada konuşulanları biliyor, adayımızı da biliyordur. Nasılsa duyuyorlar. Adayımızı da Cumhur İttifakı liderleri açıklasın. Duyduklarına göre biliyorlar. Bunu bildikleri halde sayın Kılıçdaroğlu aday ol diyorlar, bazen de kışkırtıyorlar. Adayımızı onlara açıklatacağız. 

“TÜRKİYENİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Halkımız, Altılı Masa’nın hazırladığı, ‘Türkiye’nin problemleri ve çözüm önerileri’ ile alakalı sunumu gördüğü zaman birçok şeyin çözüleceğini anlayacaklardır. Özellikle enflasyonun aşağı çekileceği, işsizliğin azalacağı ve dış politikada doğru adımlar atılacağından emin olurlar. Ve diyecekler ki, ‘bunların gösterdiği aday kesinlikle kazanacaktır, buna oy vereceğiz. Bu oyla beraber, zengin, mutlu ve özgür olacağız.’