MHP Trabzon Teşkilatı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nı Trabzon’da start veriyor.

DEVA Partisi Trabzon'da çalışmalarına devam ediyor DEVA Partisi Trabzon'da çalışmalarına devam ediyor

MHP Trabzon Teşkilatı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nı Trabzon’da başlatıyor. 2 Eylül’de sürmene-Köprübaşı ile başlayacak olan toplantılar 10 Eylül’de Ortahisar-Maçka ilçeleri ile son bulacak. Yapılacak toplantı hakkında bilgi veren Başkan Tarım, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları Türkiye genelinde tüm ilçelerde yapılmaktadır. Trabzon ilimizde 2 Eylül Cuma günü başlayacaktır.  Programımıza tüm halkımız davetlidir.  2 — 3 Eylül 2022 Cuma ve Cumartesi günleri yapılacak olan Sürmene — Köprübaşı, Araklı — Arsin, Of — Hayrat, Çaykara — Dernekpazarı programlarımıza Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar Yıldırım, MYK Üyelerimiz Sayın Afşin Birben ve Sayın Yavuz Tellioğlu katılacaklardır.” ifadelerini kullandı.

ERKEN SEÇİÖİ KONUŞMAYA GEREK KALMADI

Toplantının içeriği hakkında da bilgi veren Başkan Tarım, “Sürmene-Köprübaşı programımız 2 Eylül Cuma günü saat 10.30’da Sürmene Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacak. Araklı-Arsin programımız ise aynı gün saat 15.00’de Araklı Esnaf Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda yapılacak. 3 Eylül saat 11.00’de Of-Hayrat programımızı Of Günbatımı düğün Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Çaykara-Dernekpazarı programımızda 3 Eylül saat 15.00’te Çaykara El Şahan Düğün Salonu’nda yapılacak. Bu toplantılar Türkiye’deki tüm ilçelerde yapılıyor. Biz de he ilçeye giderek halkımıza, şu anda geçtiğimiz süreci, hangi tehlikelerle karşı karşıya kaldığımızı, ne olduğunu anlatacağız. Seçimlere fazla bir zaman kalmadı. Erken seçim diye diye ülkeyi farklı bir noktaya getirmeye çalıştılar. Erken seçimi konuşmaya gerek kalmadı. Seçime zaten 9 ay var. Vatandaşımızı aydınlatacağız.” değerlendirmelerinde bulundu.

--61medya haber servisi--