Trabzon'un da içinde olduğu bir çok ile Meteoroloji'den sağanak yağışı uyarısı geldi.

Ülkemizdeki sıcak havanın bunalttığı vatandaşlara küçük bir müjde geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre, bugün, yarın ve cuma günü, özellikle İstanbul ve çevresinde, Antalya'nın doğusunun iç kesimlerinde, Doğu Karadeniz ve özelliklede Artvin, Kars ve Ardahan çevresinde sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji'ye göre, ülkenin kuzey kesimlerinde mevsimsel normaller civarında hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacak, ve diğer yerlerde mevsimsel normallerin 3 ila 5 derece üzerinde.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu'da genellikle kuzeyde, güney yönünden hafif ila ara sıra ılımlı bir kuvvetle; Marmara ve Kuzey Ege kıyılarının güneybatı ve kuzeydoğusunda, Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda ise batı ve güneybatı yönlerinden kuvvetli (30-60 km/h) esmesi beklenmekte.

Milletvekili Cora, saha çalışmalarına devam ediyor! Milletvekili Cora, saha çalışmalarına devam ediyor!

Rüzgarın; Marmara'nın güneybatı ve Kuzey Ege kıyılarında, Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda ise batı ve güneybatı yönlerinden kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden kuvvetli (30-60 km/s) esmesi beklendiğinden, olası olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbir gösterilmelidir.