Meteoroloji Genel Müdürlüğü düşen hava sıcaklarına karşı uyarıda bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, son hava tahmin raporuna göre, Türikye'nin yeni bir yağışlı ve soğuk havanın etkisi altına gireceğini açıkladı. Tahminlere göre; ülke genelinde sağanak, fırtına ve kar yağışı etkili olacak. 

Meteoroloji'nin son raporuna göre, Türkiye genelinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim olacak. Marmara, kuzey ve kıyı Ege, Batı Karadeniz, Akdeniz, Doğu Anadolu'nun güneybatısı, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Çanakkale, Ankara, Eskişehir ve Çankırı çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların; Antalya'nın doğusunda yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın kuzey iç ve batı kesimlerde güney yönlerden kuvvetli eseceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde doğu bölgelerde yer yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgârın; bölgenin iç kesimlerinde güney ve güneybatı (lodos) kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Trabzon'da bir belediyede skandal olay! Önce tehdit sonra uzlaşma Trabzon'da bir belediyede skandal olay! Önce tehdit sonra uzlaşma

AMASYA 11°C, 22°C

Parçalı ve çok bulutlu

ARTVİN 8°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu

SAMSUN 14°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu

TRABZON 16°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu

DOĞU ANADOLU