Cicaldau ve Olimpiu Morutan'ın da menajerliğini yapan Giovanni Becali, Dennis Man transferi için Trabzonspor'un ve Galatasaray'ın ihtimalini değerlendirdi.

Son dönemde adı özellikle Türk takımları Galatasaray ve Trabzonspor ile anılan Parma'nın Rumen futbolcusu Dennis Man için transfer iddiaları doğrulayan açıklama menajeri Giovanni Becali'den geldi. Man'ın Parma'dan ayrılabileceğini açıklayan Becali, yürütülen transfer görüşmelerine ilişkin detayları da paylaştı. 

Galatasaray çok istiyordu

Galatasaray'dan Alexandru Cicaldau ve Olimpiu Morutan'ın da menajerliğini yapan Becali; Digi Sport'a yaptığı açıklamada, "Dennis Man, yaz aylarında Galatasaray tarafından isteniyordu. Fatih Terim de bunu doğrulamıştı. Ancak Parma, bu transferden 11 milyon dolar gelir beklediğini söyledi" ifadeleriyle Galatasaray'ın teklifini açıkladı. 

Trabzonspor devreye girdi

Galatasaray'ın yanı sıra Türkiye'den bir takımdan daha bahseden Becali'nin ifadeleri, Rumen basınında da o takımın Trabzonspor olduğu yönünde karşılık buldu. Trabzonspor'un transfer ihtimaline karşı Becali, "Sampdoria, Man'ı istiyor ama maaşının tamamını ödemek istemiyor. Müzakereler vardı ancak Sampdoria, maaşının yarısını ödemek istedi. Türkiye'den bir talibi daha var. Galatasaray'dan başka bir büyük takım daha... Yine Fransa'dan da bir talibi var. Türkiye'deki takıma giderse yine satın alma opsiyonlu bir kredi olacak" dedi. 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, Trabzonspor'un yıldızı için harekete geçti! Beşiktaş, Trabzonspor'un yıldızı için harekete geçti!

Parma'nın yeni teknik direktörünün Dennis Man'ı sol kanatta savunmaya yakın kullanmak istediğini de sözlerine ekleyen Man oyuncunun bundan memnun olmadığını ifade etti.