Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa yürüyen Trabzonspor'da sezon sonunda takımdan kimin ayrılacağı şimdiden konuşulmaya başlandı.

Trabzonspor'un yıldız ismi Abdülkadir Ömür, Avrupa takımlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Ara transfer döneminde Sporting Lizbon ile adı anılan 22 yaşındaki genç yıldıza, bu kez Fransa Ligue 1 takımlarından Nice talip oldu.

Trabzonsporlu oyuncu Gbamin Monaco maçı öncesi konuştu Trabzonsporlu oyuncu Gbamin Monaco maçı öncesi konuştu

Menajerinden açıklama geldi

Trabzonspor'da geçirdiği sakatlık sonrası tekrar kendini bulan Abdülkadir Ömür hakkında Radiospor'a konuşan Necdet Ergezen, "Bu tamamen mental güç. Çok ağır sakatlıklar atlattı. Bugün daha güçlü olduğunu görüyorum. Abdülkadir Ömür tekrar geri dönmeye konsantre oldu." ifadeleri kullandı. Oyuncunun potansiyelinin nereye gideceğini bilmediğini ifade eden Ergezen, "Kendimi şanslı görüyorum. Temsil ettiğim oyuncu grubum sahada sağlıklı olunca telefonum durmuyor. İlerleme olacak. Avrupa pazarında 17 yaşından beri adından söz ettiriyor. Potansiyeli ne kadar ileri gideceği önceden kestirilemeyen bir oyuncu. İlgilenen kulüplerde bunları ben de duydum. Ama henüz resmi bir  girişim yok." dedi.