Boateng belirsizliği hakkında konuşan Özcan, Edgar'a dikkat çekti

A Spor Yorumcusu Mehmet Özcan a spor ekranlarında Trabzonspor'un transfer listesindeki Jerome Boateng belirsizliği hakkında konuştu. Bordo-mavili ekibin Edgar ile devam etmesini söyleyen Özcan, "Boateng gibi bir ismi eleştirmek absürt karşılanacak belki ama ben Egdar’ı çok beğeniyorum. Çok çabuk bir stoper. Edgar ve Hugo’yu doğru bir ikili olarak görüyordum. Keşke Edgar devam etse. Trabzonspor açısında Boateng kâğıt üzerinde önemli bir kariyer. Ama yaş önemli bir kriter." eleştirilerinde bulundu.

Eski Trabzonsporlu genç transfere dikkat çekti! Mountassir Lahtimi için bakın neler söyledi Eski Trabzonsporlu genç transfere dikkat çekti! Mountassir Lahtimi için bakın neler söyledi

"Trabzonspor’un bu kadrosu yine şampiyonluğun en büyük adayı"

Fırtına'nın Şampiyonlar Lig'i için transfere ihtiyacı olduğu vurgulayan Özcan, "Trabzonspor’un kadrosu hazır bir kadro. Süper Lig’de şampiyonluğa oynar. Ama Şampiyonlar Lig'i için yeterli bir kadro mu? O seviyeler başka oyuncu tarzı ister. Şampiyonlar Lig’i için transfer ihtiyacı var. Ama Süper Lig için Trabzonspor’un bu kadrosu yine şampiyonluğun en büyük adayı. Galatasaray ve Beşiktaş’ın önünde. Ama şampiyonlar ligi ayrı dokunuşlar ister." ifadelerini kullandı.