Gözden kaçırmayın

Salih Cora: "6 ay sonra ekonomi konuşmayacağız" Salih Cora: "6 ay sonra ekonomi konuşmayacağız"

Mavi Karadeniz Gemisini ihalede satın alan parayı yatıramayınca satış iptal oldu. Açıklamalarda bulunan Beşikdüzü Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Önder Öztürk, “Kıymetli Belediye Başkanımız isterse bunu Beşikdüzü İçin turistlik bir obje olarak yeniden değerlendirmeye alabilir. Bu konuda kendisine Cumhur İttifakı olarak her türlü desteği vereceğiz.”  dedi.

Öztürk, “Kıymetli Belediye Başkanımız isterse bunu Beşikdüzü İçin turistlik bir obje olarak yeniden değerlendirmeye alabilir. Bu konuda kendisine Cumhur İttifakı olarak her türlü desteği vereceğiz. Geminin bulunduğu küçük liman, sahil yolu geçerken Best Otel önündeki menderekin yerine Beşikdüzü Belediyesine karayolları tarafından yapılmıştır..

Eski Belediye Başkanımız Mehmet Kalay’ın ısrarı ile.. Bunun da belgesi belediyede mevcuttur.. Bunun için de Sahil Projesi burdan sonra başlamıştır.. Burayla ilgisiz kurumlara yazı yazılması gereksizdir. Eğer gemi su üstünde olmasın isteniyorsa o zaman Karayolu tarafına çekilip sabitlenir. Tıpkı Samsun’da olduğu gibi. Bu durumda da konu Büyükşehir Belediyesi ile çözülür. 

Teleferik ve gemi ilçemizin turizm potansiyelinin  artmasına katkıda bulunur.. Sayın başkan lütfen bu önerimizi halkımız adına dikkate alıp değerlendirmenizi istiyorum..” ifadelerine yer verdi.