TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının şefleri Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın aylık kazançlarının 200-250 bin TL arasında olduğu öne sürüldü.

Türkiye'nin en çok izlenen televizyon programları arasında yer alan MasterChef, yeni sezonda vatandaşlar tarafından dikkat çekiyor. Sezon başında şef Mehmet Yalçınkaya'nın maaş konusunda Acun ile aynı fikirde olmadığı iddiaları ve şeflerin maaşlarıyla ilgili yeni iddialar dikkat çekmişti.

Programın şefleri arasında yer alan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın aylık 200 ila 250 bin TL arasında maaş aldığı ve şeflerin yıllık toplam kazancının 1,5 milyon TL'ye yükseldiği iddia edildi.

ÖSYM duyurdu! KPSS'nin yeni tarihi 18 Eylül ÖSYM duyurdu! KPSS'nin yeni tarihi 18 Eylül

Acun kesenin ağzını açtı

Sosyal medya kullanıcıları bu habere "Acun çantanın ağzını açtı" yorumunu yaptı. Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan bir iddiaya göre; Mehmet Şef'in kendisine Türk Lirası, Somer Sivrioğlu'nun ise döviz cinsinden ödenmesine muhasebe kapısına yaslanarak tepki gösterdiği iddia edildi. Ancak konuyla ilgili iddia resmiyet kazanmadı.