Trabzonspor'da transfer çalısmaları tüm hızıyla devam ediyor. Abdullah Avcı yönetiminde, Süper Lig'de 5 haftada 10 puan toplayan Fırtına, kadroyu yapılandırmaya devam ediyor.

masouras (5)

Trezeguet, Eren Elmalı, Maxi Gomez, Enis Bardhi, Umut Bozok, Marc Bartra, Doğucan Haspolat, Montasser Lahtimi, Naci Ünüvar, Jens Stryger Larsen, Yusuf Yazıcı ve Jean-Philippe Gbamin'den oluşan kadrosunu güçlendiren Karadeniz ekibinde takviyelerin devam etmesi bekleniyor. Bir süredir müzakere ettiği Masouras'ta ani bir gelişme oldu.

Süper Lig'de takımların yabancı oyunculara verdiği süreler dikkat çekti! Süper Lig'de takımların yabancı oyunculara verdiği süreler dikkat çekti!

transfer masouras trabzonspor

Bordo mavili takım, Olympiakos'tan transfer etmek için büyük çaba sarf ettiği Masouras için engele takıldı. 28 yaşındaki sol kanat oyuncusu kulübüne, "Gitmek istiyorum. bu işi kolaylaştırın" dedi, ancak Yunan kulübü bunu engelledi. Olympiakos'un istediği ücretin ödenmemesi ve taksit seçeneklerinin soğuk görünümü nedeniyle bu transferi onaylamadığı belirtiliyor. Bakasetas'ın Abdullah Avcı'nın bu kadar çok istediği futbolcuya dahil olması bile gidişatı değiştiremedi.

trabzonspor transfer masouras-1

Ancak Karadeniz devinin, sözleşmesi 2024'te sona erecek olan Masouras için de önümüzdeki dönemde bir girişimde bulunacağı vurgulanıyor.