Trabzonspor'un Slovak yıldızı Marek Hamsik'in menajerinden flaş bir açıklama geldi.

Trabzonspor'da bu sezon çok iyi bir performans ortaya koyan Marek Hamsik için flaş bir iddia ortaya atıldı. İtalyan basınında yer alan Trabzonspor haberine göre; Marek Hamsik'in Napoli ile temasta olduğunu iddia edildi.

Trabzonspor'un sezon başında Bordo mavi formayı giydirdiği Marek Hamsik, idol olduğu Napoli'ye geri dönebilir. İtalyan basını, Hamsik'in Napoli ile temasta olduğunu ve iki tarafın anlaşması halinde bu transferin olacağını yazdı.

Trabzonspor-Kasımpaşa maçını o hakem yönetecek! Trabzonspor-Kasımpaşa maçını o hakem yönetecek!

Marek Hamsik Napoli'ye gidecek mi?

Radio Kiss Kiss'e demeç veren Marek Hamsik'in menajeri Martin Petras, "Oyuncuyu tanıyoruz, Spalletti'nin birçok değeri var, onu zaten Inter de istiyordu. Üç kişilik orta sahada kesinlikle iki kişilik oynayabilir. Napoli'nin teknik ekibinde Hamsik yer alabilir mi? Her şeyden önce, umarım yakında iki şampiyonluğu kutlayabilir. Napoli'nin ve Trabzonspor'un. Tabii ki bu bir yönetim konusu. Transferin gerçekleşmesi Marek ve başkan De Laurentiis'in iradesine bağlıdır. Bunu tartışacaklar. Marek zaman zaman Sportif Direktör Cristiano Giuntoli'yle temasta ama her iki tarafın da anlaşma için bir orta yol bulması gerekiyor" dedi.

34 yaşındaki Hamsik'in, Trabzonspor'la 2023 yılına kadar mukavelesi bulunuyor.