AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, LGBT bireyleriyle ilgili görüşlerini açıklamış. Twitter’da trend topic olan Özhaseki, inanılmaz bir cehalet ve gaflet örneği sergiliyor. Allah’ın erkek-dişi olarak yarattığı kulları dışında bir de LGBT’yi yarattığını iddia ederek İslami söylemlerle sapkınlığı meşrulaştırmak istiyor.

Özhaseki’ye TV100 programında Deniz Tural LGBT’yi soruyor. Özhaseki önce İstanbul’da Sümbül Efendi’nin talebeleriyle sohbetinden örnekler veriyor. Hiç ilgisi olmayan örneklerle bir talebenin ‘Ben her şeyi merkezinde bırakırdım’ sözünü ölçü olarak alıp LGBT’yi masumlaştırmak istiyor. Bakın nasıl cevap veriyor: “Madem LGBT’yi de Allah yaratmış, başımızın üstünde yeri var. Onları Cenab-ı Allah’ın yarattığı birer emanet olarak görmek her kulun vazifesidir. Her inançlı insanın böyle görmesi gerektiğini düşünüyorum. Onun dışında saygı duymak ve tercihlerine sonuna kadar saygılı olmaktan başka elimizden bir şey gelmez.”

                                                        ***

Allah hiçbir kulunu şaşırtmaz. Kulun şaşkınlığı kendinden ve yaşattıklarındandır. Özhaseki de bir şeyler yapmış olmalı ki böylesi bir gayya çukuruna düştü!.. İnanınız yaptığı onca yanlışların bedelidir.

1- Ey Özhaseki!.. LGBT’yi Allah yaratmadı. Allah’a iftira atma. Başının üzerinde yerleri varsa, Genel Merkezde odanın yanında onlara da bir yer açıver. Birkaç vilayete koordinatör olarak gönder. AK Parti Belediyelerini denetlesinler. AK Partili Belediyelerde LGBT için özgürlük istesinler.

2-Ey Özhaseki… LGBT Allah’ın insanlığın içine saldığı emanetler değillerdir. Olsa olsa şeytanın emanetleri olabilirler. “Onları Allah’ın birer emaneti gibi görmek her kulun vazifesidir” demişsin. Bunlar senin gibi düşünen kullar olmalı. Yazıklar olsun sana. O makamda daha fazla oturma.

3- Ey Özhaseki… Her inançlı insandan LGBT’ye saygı göstermesini istiyorsun. Bu inançlı insanlar kimler olsun!.. Şayet Kuran’a inanları kastediyorsan, Allah seni perişan eder. Sözlerin Lüt Kavimi’ni hatırlatıyor. İsterseniz bunlardan birini Kayseri’nin bir ilçesine belediye başkanı yaparak saygınızı gösterebilesiniz.

                                                       ***

AK Parti’nin gediği noktayı görüyor musunuz? Bu nasıl bir savunma? Bu sözlerin sahibi AK Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı… Tabloya bakar mısınız? Özhaseki’nin bu sözlerinin Twitter’da trend topic olduğunu söyleyerek, AK Parti camiasında yaşanan infialden  birkaç örneği köşemize alıyoruz.

Sayın Mehmet Özhaseki, oy uğruna PKK'nın HDP'nin, FETÖ'nun kuyruğuna takılan muhalefetten ne farkınız kaldı?

*AK Parti LGBT savunucusu falan olamaz kendinize gelin... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye LGBT soruluyor. Cevap: “Madem ki Allah yaratmış, hepsinin başımızın üstünde yeri var” diyor. Nadiren görülen tıbbi anomali hariç, Allah kadını kadın, erkeği erkek yaratmıştır! Bari Yüce Allah'a iftira etmeyin!..

*Ya video montajlanmış ya soruyu anlamamış ya da başka bir şeyi kastetmiştir. Yoksa Mehmet Özhaseki’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın LGBT’ye olan tavrını boşa düşürecek cesaret olamaz ve olmamalı da. Düzeltme veya açıklama gelmesi yakındır. Eğer bu cevap geçerliyse, Özhaseki bitmiştir.

*AK Partili Mehmet Özhaseki, LGBT'lilerle ilgili “Madem Allah yarattı, başımızın üstünde yeri var. Tercihlerine saygımız var”demiş. Allah insanı LGBT olarak yaratmaz. Allah kadın ve erkeği yaratmış ve bir kural koymuş. Sen buna isyan edene saygı duyuyorsun Özhaseki, yuh olsun sana.

*AKP'li Mehmet Özhaseki, Allah'ın Helak ettiği ve Lanetlediği LGBT'ler için “Madem ki Allah yaratmış, hepsinin başımızın üstünde yeri var” dedi. Allah mahşer gününde sizi LGBT'lilerle haşr etsin inşallah.

*İşte Siyasal İslam Tamda Budur. Allah’ın ayaklar altına aldığı Lutiliği baş tacı etmek suretiyle Allah’a şirk koşar Allah’a karşı gelirler ey Mehmet Özhaseki… Sana yazıklar olsun.

*Sayın Mehmet Özhaseki, Kur'an da iğrenç bir fiil olarak belirtilen LGBT ahlaksızlığına, Hz. Lut A.S gibi karşıyım. O gün oraya inen üç muhteşem güzel yüzlü delikanlı gibi karşıyım. Belki açıklamanız vardır diye bekledim. Bu zamana kadar ama yok olmamış.

*Yani Mehmet Özhaseki konuşmanın bir kısmından da bir yerini alalım tevil de bulunup hafifletelim, öyle demek istemedi şöyle demek istedi, gibisinden bir yerinden tutalım, diyeceğim ama neresinden tutarsan tut Allah'a ve Ahiret Gününe İman eden bir Müslüman’ın elinde kalır...

*Allah, onları öyle yaratmadı Allah'ın yasakladığı hayasızlığı fenalığı çirkin işleri yaptılar her cuma hutbesinde imam anlatıyor ya Mehmet Özhaseki şeytanda Allah yarattı ve lanetlendi o zaman onunda başın üstünde yerimi var?..

*Partili Mehmet Özhaseki LGBT sorusuna; “Madem ki Allah yaratmış, hepsinin başımızın üstünde yeri var.” demiş… Allah'ın lanetlediği bir zihniyet asla Müslümanların başının üstünde yeri olamaz! Kendinize gelin!

*Yıllarca genç nesli hormonlar, sosyal medya, TV lise üniversitelerde ve daha özel vakıf ve kulüplerde zehirleyenlerin ekmeğine bal sürenlere gerekeni bu millet yapar eğer yapmazsa zaten o zaman hepimiz vallahi hesabını Allah’a vereceğiz.

*Mehmet Özhaseki bize kendisini savunacak hiçbir kapıyı bırak aralık bile bırakmadı. Onları da Allah yarattı der gibisinden ibneliği, gaylığı, lezbiyenliği caiz görmek Allah'a en büyük iftira olsa gerek…

*Mehmet Özhaseki, doğuştan yani kendi iradesi ile teşekkül etmeyen Allah'ın yarattığı çift cinsiyetliler (Hünsalar) ile günümüzde ideolojik bir araca çevrilen, kişilerin kendi tercihleri olan LGBT (eşcinsel) kavramını karıştırmış. Ne diyelim yazık.

“Müminler zor durumda bırakan samimiyetsizleri Allah böyle zora sokar.”

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.