Trabzonsporlu oyuncu Gbamin Monaco maçı öncesi konuştu Trabzonsporlu oyuncu Gbamin Monaco maçı öncesi konuştu

Le Mans Trabzonsporlular Derneği şampiyonluk kutlamasına hazırlık yapıyor. Fransa’nın Le Mans şehrinde yaşayan Trabzonsporlular görkemli bir gece için ayağa kalktı. Trabzonsporlular Derneği tarafından düzenlenecek geceye Türkiye’den İsmail Türüt başta olmak üzere birçok sanatçı eşlik edecek.

WhatsApp Image 2022-04-13 at 10.39.58

Osman Alkan’ın dernek başkanlığını yaptığı Le Mans Trabzonsporlular Derneği Trabzon’u, Karadeniz’i, Türkiye’yi Fransa’da en iyi şekilde temsil ederek görkemli bir şampiyonluk kutlaması organize edecek.

WhatsApp Image 2022-04-13 at 11.36.20

28 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenecek olan geceye başta İsmail Türüt olmak üzere birçok sanatçı ve müzik gurubu katılacak. Dernek, yurt dışında olan ve memleket hasreti çeken herkesi bu şampiyonluk kutlamasına davet ediyor.

2-7

Düzenlenecek olan geceyle ilgili çok heyecanlı olduklarını dile getiren Le Mans Trabzonsporlular Derneği Başkanı Osman Alkan, “Uzun bir aranın ardından yeniden düzenleyecek olduğumuz Trabzonsporlular gecesi, bizleri oldukça fazla heyecanlandırıyor. Bu tür etkinliklerle birlikte yurt dışında olan renktaşlarımızın Trabzonspor hasretini biraz da olsa karşılayabiliyoruz.” dedi.

1-13

Osman Alkan, Derneğin en büyük heyecanı 2011’de yaşadığını ve o gün organize ettikleri geceden sonra resmi olarak şampiyonluk sevincini yaşayamadıklarını da hatırlatarak “Gurbette yaşayan herkes Trabzonspor’un yıllar sonra gelecek olan bu anlamlı şampiyonluğunu kutlayacak. Etkinlikte sanatçılar İsmail Türüt, Remzi Çoban, Ramazan Yanık, Suat Gülhan, Mesut Açıkpazu, Filiz Yıldrım ve Kurtuluş Eyıbıl’ın konserleri olacak. Bizler zaman zaman Avrupa’dan maçlara gidip geliyoruz. Bu gururu hep birlikte Le Mans’ta yaşayacağız’ diye konuştu.

WhatsApp Image 2022-04-13 at 14.29.16