Yeni yılda kınalı kuzumuza bir hoş geldin diyelim.

Temennimiz girdiğimiz 2021 yılında kınalı kuzumuzla güzel bir yıl geçirmemizdir.

 İnşallah her şey gönlümüzce geçer.

İnşallah bütün günlerimiz sağlıklı mutlu bir şekilde geçer.

İnşallah kılanı kuzumuz, birileri tarafından yoldan çıkarılıp, farklı eğri büğrü yollara sapmaz!

Hoş geldin kınalı kuzumuz…

-Hoş bulduk, herkesin yeni yılını kutluyorum, herkese sağlıklı mutlu başarılı yıllar diliyorum.

Eyvallah kınalı güzel kuzumuz, bizde senin yeni yılını kutluyoruz.

-Sağ olun, bu yılda hep birlikte yeni bir sayfa açalım, kimseyle mahkemelik olmayalım, benim getirdiğim iddiaları bir başka mecraya teyit ettirip öyle sitemize koyun!

Ne o birilerinden mi çekindin birilerinden mi korktun? Neyse ilkyazımızda neler var?

-İnanın şimdi söyleyeceklerim çok ilginç, Ben yapılan icraata bir anlam veremedim!

Hayırdır kınalımız kimden bahsediyorsun?

-Ne acele ediyorsunuz? Bir durun anlatacağım. Arkadaş Büyükşehir Belediyesi çatısı altında hentbol takımı kuruldu. Daha doğrusu spor il müdürlüğünün hentbol takımı yapılan görüşmeler sonucu Büyükşehir’e verildi.

E ne var bunda her şey normal, doğal?

-Normalde, normal olmayanı anlatayım sizlere, Hentbol takımının başına, yani takımın sorumlusu olarak Van’dan birisi getirilip görevlendirilmiş!

Hadi ya, kınalı kuzumuz buda nereden çıktı?

-Vallahi torbadan çıkmadı, demek ki bir yerden çıktı, hadi Van’dan, oradan buradan daire başkanları, müdürler getirildi. Buna bir şey dediğim olamaz, ekiptir deriz geçeriz! Benim anlamadığım spor şehri olan Trabzon’a Van’dan birisinin getirilmesidir?

Kınalı kuzumuz doğrumu bu?

-Bana ulaşan bilgi kesin kaynaktan, isterseniz siz yine de bu bilgiyi bir teyit ettirin.

Gerek yok kınalı kuzumuz sen demişsen doğrudur.

-Şu Trabzon’u çözmek var ya, inanın çok zor, hani şehrimiz spor adamı doluydu, üstelik hepsi dalında bilgili birikimliydi. Bu kadar bunca yıldır hentbol sporu bu şehirde oynandı, nerede hentbolun içerisinde yeşerip meyve veren ağaçlar? Ayıptır arkadaş!

Cidden çok ilginç kınalımız!

-Aslında konuyla ilgili yazacak çok şey var ama neyse birileri töhmet altında kalmasın diye fazla yorum yapmak istemiyorum.

Yap kınalı kuzumuz meydan senin!

-Yok ya, ne yapayım, bu konu acayip moralimi bozdu, bizim şehirdeki hentbol dünyasını yoktan var edenlerin köküne gravmı indi?

Ne bilelim kınalı kuzumuz?

-Geçelim bu konuyu, bakın Trabzonsporluyum deyip de, İstanbul’da yaygın medya yer kapmak için Fenerbahçelilerden torpil yapmak için onlara takla atanları anlatsam sizlere var ya, dudağınız uçuklar… Nasıl adamlar bunlar?

Yapma ya cidden mi söylüyorsun?

-Araştırın bakın, kim bunlar, araştırdığınız zaman hep aynı adreslere çıkacaksınız! Sözde bunlar Trabzonspor’u en iyi biz analiz edenlerdir! Bunlar çevrelerine, bizim bu kadar izleyicimiz bu kadar okuyucumuz var, fanlarımız var diye de hava çaka atarlar… Sevsinler bunların yorumlarını.

Kınalı kuzumuz yılın ilk günlerinde frenini patlatma ne dersin?

-Freni patlatmayacağımda bunları duyunca ne balata kalıyor bende ne şanzıman nede fren? Buradan Trabzonspor’da yönetici olanları olacak olanları uyarıyorum, bu gibi zatlar kendi egoları kendi menfaatleri için Trabzonspor’u dibine kadar kullanıyorlar, ne olur kullandırmayın Trabzonspor’u bunlara.

Sana aynen katılıyoruz kınalı kuzumuz, son sözlerini alalım.

-Son sözlerim bu yıl hepimiz için hem hareketli hem de bereketli geçecektir nedenle çok çalışacağız, birde okuyucularımız bizi sürekli takip etsinler, gün yüzü görmemiş ne varsa onlarla paylaşacağız, hadiyin bana eyvallah.

Güle güle bizim güzeller güzel kınalı kuzumuz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.