Deva Partisi Trabzon il Başkanlığı'nın düzenlediği geleneksel toplu iftar programına yüzlerce kişi katıldı.

Trabzon şehir merkezindeki fuar alanında düzenlenen toplu iftar programına yüzlerce vatandaş katıldı. Teşkilat mensupları ile beraber masaları tek tek dolaşan Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek katılımları için misafirlere teşekkür etti.

Kubilay Çiçek 'Ramazan paylaşmaktır, samimiyettir. Böyle güzel bir günde böylesine bir kalabalıkla buluşarak iftar açmak hepimiz için ayrı bir sevinç oldu. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz hep böyle devam eder. Bugün buraya gelerek bizleri onurlandıranlara ve emeği geçen tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum'

SEÇİME KENDİ LİSTEMİZ, KENDİ LOGOMUZ İLE GİDECEĞİZ

Başkan Çiçek bir vatandaşın baraj ve ittifakla ilgili sorusuna şu cevabı verdi; Bizim baraj gibi bir korkumuz yok. Trabzon'dan da vekil çıkaracağımızı her fırsatta dile getiriyoruz. DEVA Partisi seçimlere ittifak olsa ya da olmasa kendi logosu, parti ismi ve listeleri ile girecek. Başka bir partinin listelerinden aday gösterme gibi bir durum söz konusu değil. Bu durumdan da anlayacağınız gibi bizim baraj gibi bir korku veya endişemiz söz konusu değil. Deva kadroları bugün seçim olacak gibi çalışıyor ve hazır durumdalar.