Süper Lig'de şampiyonluğu 8. kez kazanan Trabzonspor'da her şeye rağmen kutlamalar devam ediyor.

Süper Lig'in 35. haftasında sahasında Antalyaspor ile berabere kalan Trabzonspor 8. şampiyonluğunu resmileştirmiş oldu. Fırtınanın bu başarısını gölgelemek isteyen ve en ufak durumdan yararlanmaya çalışan Fenerbahçe kulübü önce kuş kareografisinden sonra da hakemler üzerinden Trabzonspor'un şampiyonluk itibarını zedelemeye çalıştı.

trabzonspor_2598

Sezon boyuncu kulübü yönetilemez hale gelen Fenerbahçe başarısızlığını Trabzonspor algısı ile örtmeye çalışırken, üzerine dünya festivallerini aratmayan şampiyonluk kutlamaları malum güruhun sinirlerini alt üst etti. Fenerbahçe algı operasyonuna devam ederek 2021-2022 sezonun şampiyonu Fenerbahçe diye sloganlar atmaya başladı. Zaten hali hazırda küme düşen ekipler de başarısızlıklarını kılıf olması için hakemler üzerinden algı operasyonunu sezon boyunca yaptılar.

trabzonspor şampiyonluk (5)

Ancak Mart ayına kadar adeta ligin tozunu atan Trabzonspor'u o sıralar övenler puan kayıpları yaşayan takımı yermeye ve operasyon çekmeye çalıştı. Genel toplama baktığımızda gerçek alenen ortada. 'Bir sezon boyunca süren kötü yönetim ve koca bir başarısızlık. Buna da bahane üreten ve koltuklarda kalmak isteyen yöneticiler'.

ali koç 22

Gözden kaçırmayın

Abdülkadir Ömür'ün taraftara tepkisi gündem oldu Abdülkadir Ömür'ün taraftara tepkisi gündem oldu

Fenerbahçe ve İstanbul medyası UEFA'nın listesine baksın

j7u-3kae (1)

Bundan yaklaşık 1 yıl önce UEFA şikeci takımlar listesini ve ceza aldıkları seneleri yayınlandı. Listede Türkiye'den Sivasspor, Beşiktaş. Fenerbahçe ve acınacak hale düşen Eskişehirspor var. Koca bir camiayı algı ile yönetmeye çalışan yöneticiler önce bu gerçekler ile yüzleşsin. Şikeci bir kulüp olarak tarihe geçmiş ve dahası her seferinde Özkan Sümer'in dediği gibi Haksızlığı hak kabul eden bir kulübün bu çabaları acınası halini bir kez daha ortaya koymaktadır. Malum medya ve güruh altı boş iddialar ile uğraşırken Büyük Trabzonspor ve taraftarı Süper Lig'de bir kez daha yeni bir çağın öncüsü oldu.

61 Medya Spor Servisi