Karadeniz Bölgesi'nde kamuya ait İlk Tüp Bebek Merkezi Trabzon’da hizmete girecek. Bugün açılışı gerçekleşen Tüp Bebek Merkezi'nin açılışını 61medya'dan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Bugün Trabzon’da hem şehre hem de bölgeye hizmet verecek ve tamamen kamu bünyesinde olan tüp bebek merkezi açılıyor. Merkez, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsü’nde hizmet verecek. Açılışı yapılan Tüp Bebek Merkezi'nin açılış törenine Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ak Parti İl başkanı Sezgin Mumcu, İl Sağlık Müdürü Hakan Usta ve bir çok kişi katıldı.

Beşirli Çınaraltı Camisinin etrafı neden bakımsız ve sahipsiz? Beşirli Çınaraltı Camisinin etrafı neden bakımsız ve sahipsiz?

Devlet eliyle kurulan ilk merkez Trabzon'da hizmet verecek

Trabzon’da yeni bir sağlık merkezi kuruldu. Açılışı bugün gerçekleşecek ve Trabzon Tüp Bebek merkezi kavuşacak. Bu merkez devlet eliyle Karadeniz Bölgesi’ndeki ilk kamu tüp bebek merkezi olma niteliği taşıyor. Merkezin birinci derece sorumlusu ise Yeşim Bayoğlu Tekin.  Tekin,  Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne bağlı tüp bebek merkezi için adeta Trabzon’u ayağa kaldırdı. Trabzon’daki medya kuruluşlarını birkaç kez aradı. Hatta Trabzon dışındaki yerlere de telefon etti ve herkesi açılışa davet etti. Açıkçası bu merkez Trabzon’u ve yakın illerde yaşayan herkesi ilgilendiren bir yer olacak.

WhatsApp Görsel 2022-11-02 saat 14.26.1388WhatsApp Görsel 2022-11-02 saat 14.26.13WhatsApp Görsel 2022-11-02 saat 14.26.13898