Ortahisar'da tarım için önemli proje! Oy birliği ile kabul edildi Ortahisar'da tarım için önemli proje! Oy birliği ile kabul edildi

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı Açılış Töreni, KTÜ Kanuni Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Akif Cinel ve Prof. Dr. Cemil Rakıcı, Genel Sekreter V. Prof. Dr. Bünyamin Er, Fakülte Dekanları, Enstitü ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri ile çok sayıda akademik, idari personel ve öğrenci katıldı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kanuni Yerleşkesi Atatürk Gençlik Anıtı önünde düzenlenen 2022-2023 Akademik Yılı Açılış Töreni, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Akif Cinel’in, anıta çelenk sunumu ile başladı.

ktü 2 (1)ktü 2 (3)ktü 2 (2)

Programı nedeniyle il dışında bulunan ve törene katılamayan KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, açılış nedeniyle yayınladığı mesajında;

“2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı; çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve tüm paydaşlarımız açısından hayırlı olsun. Üniversitemizin gelişim sürecinde bugüne kadar katkısı olanlara ve bundan sonra da katkı sağlayacaklara şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

Akademik, idari personel ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sona erdi.