Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet'ten Trabzonspor açıklaması

Süper Lig'de kalmayı başaran ve artık hedeflerinin ligde kalmak değil ligde iyi bir yer edinmek olduğunu belirten Giresunspor Başkanı Hakan Karahamet, yeni sezona dair açıklamalarda bulundu. Önceki yapılan genel kurulda tüm oyları alarak yeniden başkan seçilen Karaahmet, Trabzonspor ile ilgili şu sözleri söyledi, "Trabzonspor benim komşum. Komşuların alışveriş yapması kadar doğal bir şey yok. Ahmet Ağaoğlu'na her fırsatta teşekkür ediyorum. Bu sezon da Trabzonspor'dan oyuncu transferi yapacağız. Yine isteyeceğiz, onlar kaçacak biz kovalayacağız.

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Berat Özdemir transfer mi oldu? Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Berat Özdemir transfer mi oldu?

Giresunspor'un Trabzonspor'dan Kouassi, Yunus Mallı, Murat Cem Akpınar'a talip olduğu öğrenilmişti. Öte yandan yeşil beyazlı ekip Trabzonspor'dan kiraladığı Diabate ve Flavio'dan iyi bir verim aldı. Özellikle Brezilyalı orta saha oyuncu Flavio, Giresunspor'un ligde kalmasında büyük rol oynarken, performansı ile teknik direktör Hakan Keleş'i de mutlu etmeyi başardı.