Defans hattına takviye yapmak isteyen Trabzonspor'da ana gündem maddesi sağ stoper. Bordo Mavili takım bu bölgeye bir an önce takviye yapmak istiyor.

Trabzonspor'dan yeniden Efecan girişimi Trabzonspor'dan yeniden Efecan girişimi

Yeni sezon öncesinde stoper transfer etmek isteyen Trabzonspor ve Galatasaray, Lyon'da forma giyen Jerome Boateng'i gündemlerine aldı. Tecrübeli stoper, geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kicker'a göre 33 yaşındaki oyuncu, Trabzonspor ve Galatasaray'dan gelen transfer tekliflerini reddetti.

Boateng'i Trabzonspor da istiyordu

İşte Boateng'in geleceğiyle ilgili açıklamaları: "Şu anda sezona normal şekilde hazırlanıyorum. Sonunda tam bir hazırlık yapabildiğim için mutluyum, kendimi çok iyi hissediyorum, formdayım ve çok motiveyim. Benim için geçen seneden çok farklı bir başlangıç durumu. Kendimi formda hissediyorum ve yüksek seviyede oynayabileceğimi biliyorum. İyi antrenman yaptığınız sürece 30 veya 33 yaşında olmanız önemli değil. En iyilerle yarışmaya devam etmek istiyorum ve önümde birkaç iyi yıl var. Henüz somut bir planım yok. Amerika Birleşik Devletleri her zaman ilginçtir, ancak kendimi bu yıl veya gelecek yıl orada görmüyorum. Almanya'ya mı döndünüz? Konu kapatılmadı. Avrupa'da birçok şey hayal edebiliyorum. Almanya onlardan biri çünkü harika takımları ve harika taraftarları olan harika bir lig."