Doğu Karadeniz’de jandarma bölgesindeki kazalarda tek ölüm Trabzon’da oldu.

Jandarma Genel Komutanlığı, temmuz ayına ilişkin kaza verilerini açıkladı. Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki jandarma sahasında tek ölüm Trabzon’da yaşandı. Bölgede 339 kişi yaralandı.

Bir ayda bir ölü 339 yaralı (2)

Ticaret Bakanı Muş, Trabzon'da “İhracatın yıldızları” ödül töreninde konuştu Ticaret Bakanı Muş, Trabzon'da “İhracatın yıldızları” ödül töreninde konuştu

Jandarma Genel Komutanlığı, temmuz ayına ilişkin kaza verilerini açıkladı. Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki jandarma sorumluluk bölgesinde tek ölüm Trabzon’da yaşandı. Trabzon’daki jandarma sahasında 28 ölümlü ve maddi yaralanmalı, 25 de maddi hasarlı kaza meydana geldi. Kazalarda 1 kişi hayatını kaybederken, 57 kişi de hastanelik oldu.

Bir ayda bir ölü 339 yaralı (3)

DİĞER BÖLGE İLLERİNDE CAN KAYBI YOK

Artvin’de jandarma sorumluluk bölgesinde 17 yaralanmalı, 15 de maddi hasarlı trafik kazası yaşandı. Kazalarda can kaybı olmazken, 31 kişi ölümden döndü. Giresun’daki jandarma sahasında ise 39 yaralanmalı, 14 maddi hasarlı kaza meydana geldi. 92 kişinin yaralandığı kazalarda, hayatını kaybeden olmadı. Gümüşhane’deki jandarma sorumluluk bölgesinde ise 19 yaralanmalı, 6 da maddi hasarlı kaza yaşandı. Gümüşhane’deki kazalarda da can kaybı yaşanmaması sevindirirken, 37 kişi kazadan yaralı olarak kurtuldu. Ordu’da 41 yaralanmalı, 29’da maddi hasarlı kaza meydana geldi. Kazalarda 77 kişi ölümden döndü. Rize’de ise 12 yaralanmalı, 25 maddi hasarlı kaza yaşandı. Rize’deki kazalarda 25 kişi yaralanırken, can kaybı olmaması sevindirdi. Bayburt’ta 9 yaralanmalı, 6 da maddi hasarlı kaza yaşanırken, bu kazalarda da can kaybı yaşanmadı. Kazalar sonucu yaralanan 20 kişi hastanelik oldu.