İYİ Parti Trabzon Milletvekili Örs, Akçaabat’ta partililerle bir araya gelerek,  Akçaabat’ı konuştu.

Nesrin BAYRAM - İYİ Parti Trabzon milletvekili Hüseyin Örs, partisinin Akçaabat ilçe teşkilatının sahil parkta düzenlediği kahvaltı programında partililerle bir araya geldi. Samimi bir ortamda geçen kahvaltıda milletvekili Örs, Akçaabat’ta bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, Akçaabat’ın kendileri için önemli olduğunu ifade etti. Milletvekili Örs, Akçaabat’ın sorunlarının var olduğunu ve bu sorunların çözümü konusunda üzerlerine düşen görevleri yerine getirmek için çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini söyledi.

WhatsApp Image 2022-06-18 at 13.34.37

“AKÇAABAT’IMIZIN SORUNLARINI ÇÖZME NOKTASINDA İŞ BİRLİĞİ YAPMAMIZ LAZIM”

WhatsApp Image 2022-06-18 at 13.34.29

Kahvaltı sonrası konuşan Milletvekili Örs,  “Her şeyden önce tüm Türkiye’de olduğu gibi burada da çok büyük bir işsizlik sorunu var. Bunun dışında çevresel bir takım sorunlar var. Ama Akçaabat bir turizm, spor, kültür şehri inşallah bu özelliklerini ön plana çıkarak çalışmalara bizlerde katkı sunacağız. Akçaabat’ın gölü, yaylası, Ortamahallesi var. Ancak, diğer ilçelerle kıyasladığımız zaman Akçaabat’ın turizmden gerekli payı alamadığı kanaatindeyim. Bunun için neler yapılabilir, neler edilebilir, bunlar üzerinde fikir alışverişinde bulunmak lazım. Mesela Sera Gölü, oradan yukarıya doğru yaylalarla bütünleşecek, sahili de içine alacak bir turizm projesi olabilir, bunlar üzerine yoğunlaşıp konuşmak lazım.  Bizde mecliste bunları gündeme getirmeye çalışıyoruz. Ortamahalle de bir takım sıkıntılar var. Yol sıkıntısı var. Hatta bazı mahallelerde doğalgazla ilgili sıkıntılar var. Baktığınız zaman otopark ve park sıkıntısı var. İktidarıyla muhalefetiyle bir araya gelip Akçaabat’ımızın sorunlarını çözme noktasında iş birliği yapmamız lazım, beraber hareket etmemiz lazım.” dedi.

WhatsApp Image 2022-06-18 at 13.34.43

İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Misir ise partililer arasında düzenledikleri kahvaltı programını ilerleyen günlerde tüm Akçaabatlılar için düzenleyeceklerini söyledi.

Akçaabat'ta Hasretle Beklenen Festival Coşkulu başladı Akçaabat'ta Hasretle Beklenen Festival Coşkulu başladı

WhatsApp Image 2022-06-18 at 13.34.45

İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanlığının düzenlediği kahvaltıya İlçe Başkanı Mustafa Misir’ın yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkan vekili Aslan Güner, Akçaabat Belediyesi İYİ Parti Meclis üyeleri Hakan Kuvvet ve Erol Gedikli de katıldı.