Ortahisar Belediyesinin İYİ Parti Grubu Başkanvekili Erkuloğlu’ndan Başkan Kuvvetli’ye destek

İYİ Parti Trabzon Teşkilatı, Trabzon’da ilçe kongrelerini gerçekleştiriyor. Ortahisar İlçe başkanlığına 3 isim talip olurken, il başkanlığı için de siyasi kulisler devam ediyor.

Beşikdüzü Teleferik kiracı bulamıyor Beşikdüzü Teleferik kiracı bulamıyor

Mevcut İl Başkanı Azmi Kuvvetli’nin milletvekili aday adaylığı için başkanlık yarışında olup olmayacağı netlik kazanmazken, Başkan Kuvvetli’ye Ortahisar Belediyesinin İYİ Parti Grubu Başkanvekili Berrin Erkuloğlu’ndan destek açıklaması geldi. “İl Başkanlığı için aday olmayı düşünüyor musunuz?” sorusunu yönelttiğimiz Erkuloğlu, “Ben aday değilim. Şu anda ilçe başkanlıkları için seçimler yapılacak. Adaylarımız belli. Hepsi parti için çalışacaktır. İlde de Azmi Başkanımız devam edecektir inşallah.” ifadelerini kullandı.

TEK DERDİ KONGRELERİ İYİ BİR ŞEKİLDE YÖNETEBİLMEK

Başkan Kuvvetli’nin henüz il başkanlığına yeniden talip olduğuna dair açıklama yapmadığını hatırlattığımız Erkuloğlu, “Şu anda Başkanımızın tek derdi kongreleri iyi bir şekilde yönetebilmek. İlçe kongrelerini düze çıkarmayı planlıyor. Ondan sonra da nasıl gerekli görürse o şekilde hareket edecektir. Biz partimiz için her zaman en güzeli olsun istiyoruz. Daha büyük olalım daha çok birlik olalım istiyoruz ama bazen bazı durumlar oluyor tabii ki. Bunlar her parti de oluyor. İnşallah hayırlısı olacak, iyi olan olacaktır. Azmi Başkan çok emek verdi.  İnşallah her şey onun istediği gibi olur.” açıklamalarında bulundu.