İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı bayramlaşma törenini aynı sofrada buluşarak gerçekleştirdi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in hayaline istinaden tüm illerle eş zamanlı olarak kurulan bayram sofrasına ilişkin konuşan İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, "Bugün burada bir ilki yaşıyoruz, bayramımızı üyelerimizle bir sofra etrafında kutluyoruz ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in de söylediği gibi: aynı kol mesafesinde, herkesin eşit olarak faydalanabileceği geniş bayram sofraların hayali için çalışıyoruz." dedi. 

WhatsApp Image 2022-05-02 at 13.25.50 (1)

Gözden kaçırmayın

Rektör ve Milletvekilleri 67. yıldönümünde KTÜ’yü anlattı Rektör ve Milletvekilleri 67. yıldönümünde KTÜ’yü anlattı

Trabzonspor'un şampiyonluğuyla beraber şehirde çifte bayram havasının hakim olduğunu dile getiren Başkan Kuvvetli, "Şehrimiz yıllardır hasretini duyduğu şampiyonluğa kavuştu. Şanlı Trabzonspor'umuz sayesinde bayramımız daha da anlam kazandı. Bunun yanısıra pandeminin gölgesinden de kurtulmuş olmanın verdiği huzurla kalabalık sofralar kurabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Genel Başkanımızın eşit ve adaletli paylaşımın hakim olduğu Türkiye hayalini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Hayalimizde gelir eşitliğinin sağlandığı, bayramların herkes için bayram olduğu, çocukların ve gençlerin hayal ettiği geleceğe kavuşacağı bir Türkiye var. Bunun için gücümüz de inancımız da var. Milletimizin teveccühü ile   ülkemizi içinde bulunduğu karanlık süreçten çıkaracağız. İşte bu ve bunun gibi bayram buluşmaları da refaha ulaşacağımız sürecin kıvılcımı olacak." diye konuştu.

WhatsApp Image 2022-05-02 at 13.25.51

Kuvvetli, "Başta Trabzonlu hemşerilerimiz olmak üzere tüm müslüman aleminin bayramını kutluyorum. Bize çifte bayram bu sevincini yaşatan Trabzonspor'umuza teknik ve idari ekibe, şanlı takımın taraftarlarına bir kez daha teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

WhatsApp Image 2022-05-02 at 13.25.50