Kuvvetli, “Vatandaşlar bizi bir kere tercih etsinler ve görsünler,  önlerine müreffeh bir Türkiye gelecektir.”

Nurullah Cabri-İYİ Parti Trabzon İl Teşkilatı dün saat 12:00’da Trabzon Meydan Parkı’nda, İYİ Parti’nin kuruluşunun 5. yılını kutladı. Programa İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ve çok sayıda parti mensubu katıldı. Etkinlik Azmi Kuvvetli’nin çelenk sunumuyla başladı. Çelenk sunumu ardından, Kuvvetli bir konuşma gerçekleştirdi. Kuvvetli konuşmasında kuruluştan bugüne kadar yaşanan zorluklara değindi ve partinin kuruluşunun 6. yılı için iktidar mesajı verdi. Kuvvetli’nin konuşması şu şekilde:

İYİ Parti Trabzon teşkilatı partinin kuruluşun 5. yılını kutladı (7)

“Partimizin kuruluşunun 5. Yılını kutluyoruz. Bugünlere gelirken çok zor bir dönemden geçtik. Parti kurulmadan önce 16 Nisan 2017 yılında yapılan referandum ile Türkiye’ye giydirilmek istenen bu ucube sistemin nerelere gidebileceğini fark eden genel başkanımızın Meral Akşener,  25 Ekim 2018 tarihinde İYİ Parti’yi kürara Türk siyasi hayatına başlamıştır. Genel başkanımız Meral Akşener ateşin kor olduğu bir dönemde, ateşten bir gömlek giyerek kurduğu İYİ Parti milletin umudu olmuştur. Bugünse 5. yılımızı burada kutlamaktayız. Bütün partililerimiz bugünü kutluyorum.  5 yıl içerisinde çok büyük sıkıntılar çektik. Öyle bir algılar yaratıldı ki, kurucu ve  yöneticilerimiz sokakta yürüyemez haldeydi. Fakat geçen bu süre içerisinde partimiz Türkiye’nin umudu olmuştur. Önümüzdeki seçimlerde Allah’ın izni ve milletimizin teveccühü ile Türkiye’yi uzun yıllar yönetecek bir parti haline geldik. Bunun en büyük mimarı Genel Başkanımızın Meral Akşener’dir. Huzurlarınız ona tekrar şükranlarımızı sunuyorum. Önümüzdeki seçimlerde İYİ Parti birinci parti olacaktır. Demokratik hukuk anlayışı ve liyakati esas alarak Türkiye’yi uzun yönetecektir. 6. yılımız Türkiye’nin iktidarı olarak müjdelenecektir.”

Etkinlik toplu fotoğraf çekiminin ardından partide kesilen 5. Yıl pastasının dağıtılmasıyla sona erdi. Etkinlik sonrası 61medya’nın sorularını cevaplayan Azmi Kuvvetli, Trabzon’da birinci parti olma yolunda ilerlediklerini kaydetti. Ayrıca seçmenlere seslenen Kuvvetli, “İYİ Parti’yi bir kere tercih edenler, sonrasında müreffeh bir Türkiye ile karşılaşacaklardır.” Dedi. Kuvvetli açıklamalarının devam ise şu şekilde:

İYİ Parti Trabzon teşkilatı partinin kuruluşun 5. yılını kutladı (6)

MUTLU VE HUZURLU BİR GELECEK VAAT EDİYORUZ

“Çok mutluyuz. Genel başkanımızın önderliğinde Türkiye’nin umudu noktası gelmek bizi son derece mutlu ediyor. 5. Yılımızı kutladık, 6. Yılımız ise İYİ Parti’nin iktidarının müjdeleneceği bir yıl olacaktır. Bunu ümit ediyorum, bu yolda çalışmalarımız devam ediyor. Biz bu ülkenin insanlarına mutlu huzurlu bir gelecek vaat ediyoruz. O yönde de çalışmalarımız devam edecek. Milletimizi huzurlu bir geleceğe taşıyacağız.

Büyük Birlik Partisi Ortahisar ilçe kongresi gerçekleştirildi Büyük Birlik Partisi Ortahisar ilçe kongresi gerçekleştirildi

TRABZON’DA PARTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ

Türkiye’de olduğu gibi İYİ Parti, Trabzon’da da birinci parti olma yolunda hızlıca ilerliyor. Bu anlamda yapılan çalışmalara da devam ediyor. Öncelikle kongrelerimizi yapacağız, bunun kabinde de büyük kurultayımızı yapacağız. Önümüzdeki seçimlerde dinamik bir yapıyla yolumuza devam edeceğiz.

İYİ Parti Trabzon teşkilatı partinin kuruluşun 5. yılını kutladı (3)

İNSANLAR BİZİ TAKİP ETSİN

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener’i takip etsinler. Türkiye’nin umudu olmuş, liyakati esas almış, yatırımı, üretimi, istihdamı önceleyen, demokratik bir hayatı öne koyan bir siyasi anlayışla Türkiye’yi yönetmeye talip bir partiyiz. Bizi takip etsinler. Önümüzdeki dönemde refahı ve huzur getirecek bir parti olduğumuzu görecekler. Dolayısıyla bir dönem bile olsa insanların bizi tercih etmelerini ve bunun sonucunda da müreffeh bir Türkiye’nin önlerine geleceğini belirtmek istiyorum