İYİ Parti meclis üyesi Neşe Ay İYİ Partili kadınlar ile kahvaltı programında bir araya geldi İYİ kadınlar Yomra’da buluştu.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyesi Neşe Ay, Yomra’da düzenlediği kahvaltı programında partisindeki kadınlarla bir araya geldi. Kahvaltı programında bir konuşma yapan Ay,  konuşmasında şu ifadelere yer verdi: 

“Kurucusu kadın olan bir siyasi partinin temsilcileri olarak; bugün gelinen noktada hepinizin ciddi ölçüde emeği ve katkısı olduğunu biliyoruz. Bu emekleriniz ve gayretleriniz için, kadınların birlik beraberlik ve dayanışmayla neler başarabileceklerini, gösterdiğiniz için; hepinize teşekkür ediyorum. 

Neşe Ay

“CESARETİMİZ PERÇİNLENMİŞTİR” 

Trabzon'da takla atan otomobilden vatandaşlar yardımı ile çıkarıldı! Trabzon'da takla atan otomobilden vatandaşlar yardımı ile çıkarıldı!

Türk kadınlarının tarihten bu yana verdiği mücadele belki dünyanın hiçbir yerinde görülmemiştir. İşte Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde biz kadınlara tanınan seçme ve seçilme hakkı, bugün burada ve bunun gibi birçok alana gür sesimizle haykırma hakkını da bizlere vermiştir. Bir çift mavi gözün ışığı Türk kadının umudu olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere verdiği gücü elimizden almak isteyenlere karşı ise Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in attığı adımlar; cesaretimizi ve hakkımız olanı koruma gücümüzü perçinlemiştir. 

KADINLAR DEĞİŞTİRECEKTİR 

Genel Başkanımız öncülüğünde sergileyeceğimiz dayanışma ruhu, yürüteceğimiz çalışmalar; inanıyorum ki, gelecek kaygısı taşıyan gençlerimize, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalan hemcinslerimize, geçim kaygısı ile yaşamak zorunda olan milyonlarca Türk vatandaşına umut ışığı olacaktır. Gelir adaletsizliğinin en büyük sorun haline geldiği ülkemizin bu karanlıktan kurtulmasını bugün burada bulunan kadınlarımız başaracaktır. Kadınların ikinci sınıf insan muamelesi gördüğü mevcut tabloyu kadınlarımız değiştirecektir. “